Wpis z mikrobloga

Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębienie to brawo. Takich mocnych objawów gorączkowych/osłabienia nie pamiętam w swoim życiu, a mam prawie 30 lat. Od 4 dni nie odpuszcza pomimo 2 dawek szczepionki. Walcie się na ryj ci co tak mówią - ignoranci. Tfu. #koronawirus #zdrowie #medycyna
Pobierz wolemyszki - Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębi...
źródło: comment_1643445613HFBHy9B79coHJxL1yCxFcI.jpg
  • 251
@wolemyszki: wicej szczepionek, napewno bedzie lepiej.
Od razu powiem ze ta tzw grypka to 2 tyg. temperatury 39-40, kaszel ze idzie pluca wypluc i totalny brak przytomnosci wiec jesli jestes w stanie piszac na wykopie to nei jest gorzej niz przy grypie. Nie myl grypy z przeziebieniem
muszę kiedyś spotkać tego mitycznego wysportowanego i bez chorób współistniejących 30-latka który ciężko przechodził koronkę xD


@Hayzee: Ja. Przynajmniej teoretycznie, bo wiadomo, mogą być jakieś niezdiagnozowane choroby/dolegliwości. Wyniki siłowe / wydolnościowe / sprawnościowe lepsze niż myślę 90% społeczeństwa (gra w klubie piłkarskim).
Muszę uczciwie przyznać, że sam byłem zaskoczony. Po kilku miesiącach wciąż odczuwam pewne negatywne skutki.
Przy czym ciężko przechodziłęm. tzn. bez szpitala, ale chyba najcięższa "grypa" w moim życiu,
Szczepionka jest bezpieczna i przetestowana! A to, że teraz wychodzi, że jednak nie działa tak super jest efektem tego, że nie da się wszystkiego tak dobrze przetestować i przewidziec.


@Krupier: hmm, może dlatego że teraz mamy warianty wirusa które wtedy nie istniały? Jak mieli przetestować szczepionkę na Omikronie który powstał półtorej roku po skończeniu testów?

I pomimo tego że warianty się zmieniły, szczepionka w dalszym ciągu bardzo dobrze chroni przed śmiercią.
@wolemyszki: ta a ja goraczka jeden wieczor i tyle xd dalej twierdze ze nie ma sie czego bac, no ale staram sie zdrowo odzywiac i uprawiac duzo sportu.^^
A 2 lata w ogole chory nie bylem a zachorowalem miesiac po przyjeciu szczypawy hmmm bardzo ciekawe xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ItsFine: "hmm, może dlatego że teraz mamy warianty wirusa które wtedy nie istniały? Jak mieli przetestować szczepionkę na Omikronie który powstał półtorej roku po skończeniu testów?"

Ojej, to nie wiedzieli tego jak promowali szczepienia? :( Po co więc kłamali?

"I pomimo tego że warianty się zmieniły, szczepionka w dalszym ciągu bardzo dobrze chroni przed śmiercią."

Już i nawet przed tym coraz gorzej powoli.
@Neaopoliti: chyba grypy nigdy, chyba że gdzieś jak dużo młodszy byłem i już nie pamiętam. Nigdy nie szczepiłem się też na grypę z tego powodu. Ja siedzę w domu ale sport uprawiam w czasie pandemii, zrzuciłem 10kg dietą/sportem przez ten czas i ważę teraz <80kg przy wzroście 182
@wolemyszki: Ojojku juz ze trzy razy mialem objawy, tylko pierwszy raz byl mocny.
Ty po dwoch dawkach scierwa umierasz na goraczke ooommg!
Wez kroplowke ze szczepionka sobie zaloz, 24h fajzerek bedzie dobrze robil ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tfuu oszolomy szerzace strach haha
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja byłem chory rok temu raz miałem dreszcze w nocy i mi się trochę w głowie #!$%@? nawet gorączki nie miałem. Wszyscy w robocie potracili węch smak i mieli temperature. Także albo jestem Terminator albo #!$%@? wie.