Wpis z mikrobloga

Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębienie to brawo. Takich mocnych objawów gorączkowych/osłabienia nie pamiętam w swoim życiu, a mam prawie 30 lat. Od 4 dni nie odpuszcza pomimo 2 dawek szczepionki. Walcie się na ryj ci co tak mówią - ignoranci. Tfu. #koronawirus #zdrowie #medycyna
Pobierz wolemyszki - Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębi...
źródło: comment_1643445613HFBHy9B79coHJxL1yCxFcI.jpg
  • 251
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moisze: dlatego, że jest to niezgodne z obowiązującym w tym kraju prawem. Istnieje jeszcze coś takiego jak przyzwoitość, ale najwidoczniej pejsy przy uszach odbierają nie tylko godność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wolemyszki: oprócz szczepień należy zadbać o zdrowie, a nie myśleć, że są lekiem na wszystko. 2 sprawa to, jeśli nie leżysz w szpitalu i możesz oddychać normalnie to nie są ciężkie objawy xD
@wolemyszki: Zlituj się. Siedzę teraz na izolacji, bo miałem pozytywny - jedyne co mam, to zatkany nos.
Moja różowa zero objawów od tygodnia, oboje nieszczepieni. Normalnie straszna choroba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zlituj się. Siedzę teraz na izolacji, bo miałem pozytywny - jedyne co mam, to zatkany nos.

Moja różowa zero objawów od tygodnia, oboje nieszczepieni. Normalnie straszna choroba ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gawciiu: A ja nie straciłem na "Polskim Ładzie" więc to super program
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: #!$%@?ć ekspertów i badania! Tylko chłopski rozum i losowe posty randomów na wykopie które równie dobrze mogą być ruskimi trolami! To jest o wiele bardziej wiarygodne źródło

@ItsFine:

Po tym co się dzieje od ostatnich 2 lat to tak, większość "ekspertów" nalezy #!$%@?.

Ale ty możesz sobie dalej naiwnie wierzyć we wszystko co mówią. Przypomnę tylko, że wg bł. Ekspertów i św. Badań szczepionka miała mieć 100% ochrony przed
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moisze: nie można dołączyć tego szczepienia do obowiązkowych szczepień, bo trzeba najpierw zagwarantować prawnie środki kompensujące ewentualne niepożądane skutki powikłań. To jest główny powód dla którego szczepionka nie jest jeszcze obowiązkowa.
Po za tym jeśli liczysz, że po wpisaniu na durną listę nagle coś się zmieni to się mocno zdziwisz.
Nie ma prawnych środków pozwalających na doprowadzenie do tego siłą i nie będzie. Pozwoli to nakładać kary administracyjne i nic więcej.
nie można dołączyć tego szczepienia do obowiązkowych szczepień, bo trzeba najpierw zagwarantować prawnie środki kompensujące ewentualne niepożądane skutki powikłań


@wonsztibijski: Nie ma takich środków dla pozostałych szczepień więc i tu być ich nie musi.