Wpis z mikrobloga

Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębienie to brawo. Takich mocnych objawów gorączkowych/osłabienia nie pamiętam w swoim życiu, a mam prawie 30 lat. Od 4 dni nie odpuszcza pomimo 2 dawek szczepionki. Walcie się na ryj ci co tak mówią - ignoranci. Tfu. #koronawirus #zdrowie #medycyna
wolemyszki - Jak ktoś powie że nie ma się co bać koronawirusa, bo to zwykłe przeziębi...

źródło: comment_1643445613HFBHy9B79coHJxL1yCxFcI.jpg

Pobierz
  • 251
@wolemyszki: Przykro mi, że ciężko przechodzisz, jednak bierzmy pod uwagę ogół - większość przechodzi gładko. Sama miałam koronę 2 razy, za pierwszym razem brak smaku i węchu dał mi znać że coś jest nie tak, w drugim przypadku wyniki znajomych bo sama bym nie pomyślała że choruje. Przy pierwszym nie byłam zaczepiona bo szczepionki wówczas nie było, przy drugim byłam po 2 dawkach.
Z tym covidem to loteria. Myślałam, że jak ktoś ma większą wydolność organizmu, coś ćwiczy, organizm przyzwyczajony do wysiłku, to przejdzie covid OK. Lekko byłam osłabiona i zmęczona. Ale cała teza idzie w cholerę, bo mój niebieski nie ćwiczy, ani nic - a też przeszedł w miarę łagodnie. Także w myśl klasyka - nie wiem, nie powiem Pani, to zależy.