Wpis z mikrobloga

Kuzynka jest na grupie gdzie dziewczyny szukają partnerek dla swoich znajomych i mi wysłała takie screeny xD

170 cm #przegryw vs 186 cm #chad.

1. Tak, jedyna osoba która dała sreduszko panu po lewej to koleżanka, która go wrzuciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. W komentarzach załączam odpowiedzi na anonse.
3. Chad wisi od 20 godzin, przegryw od prawie 3 dni.

A potem się dziwicie, że nikt Was na Tinderze nie chce. Ja rozumiem, że 1 jest niski, mniej atrakcyjny (chociaż wciąż ok), i widać że raczej biedniejszy, ale no k---a... Czy to jest normalne? Ja już dawno w zwiazku, ale przeciętniacy mają dziś dokumentnie p--------e.

#podrywajzwykopem #s--s #zwiazki #blackpill #incel #tinder #badoo
Silvestre_Cucumeris - Kuzynka jest na grupie gdzie dziewczyny szukają partnerek dla s...

źródło: comment_1643385844S2kyYYxhYRTYLDwjFXENjs.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scybulko: no tak, ale problem w tym, że jak widać większość przeciętnych kobiet nie spojrzy na przeciętnego faceta.

Ten gość po lewej nie jest wcale odpowiednikiem brzydkiej lochy tylko wygląda przeciętnie, normalnie (pomijając bluzę).

Tymczasem wszystkie laski poleciały na gościa po prawej, który wygląda zdecydowanie ponadprzeciętnie i jeszcze pewnie do tego dobrze zarabia.

Na pewno nie każda z nich jest modelką tylko większość to zwykłe dziewczyny, ale każda zasługuje na
  • Odpowiedz
szczerze - tak XD ale wspominałem o zrobieniu lepszy zdjęć, a nie zdjęcia z serduszkiem jak gimnazjalistka po sprawdzianie


@hesus: no tak bluza i zdjęcia są tragiczne, ale nie spodziewałbym się żeby koleś miał jakieś wielkie powodzenie nawet jakby to poprawił
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko XDD ten przegryw wam zjada mózgi, ten koleś w garniturze nawet nie jest przestojny, tylko zadbany, nikt nie chce mieć doczynienia z kimś kto nie potrafi nawet o siebie zadbać, gdybym widział polke z żółtymi zębami, tłustymi włosami i bluzie tiktoka to nie ma c---a że bym nawet jej odpisał, kiedy wy to zrozumiecie incele
  • Odpowiedz
@Diogeyy: Zadbany czyli: dobre męskie rysy twarzy, norwood 0, gęste włosy, 186 cm wzrostu, dość gęsty dobrze wyglądający zarost - o tym pisałeś, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tam wyżej jakiś Miras wrzucił ci innego zadbanego gościa w garniturze ze shutterstock - ciekawe czy ten by też miał takie branie... A może też jest niezadbany, może inny garnitur musi założyć?( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko czyli ja wg ciebie jestem jakimś bogiem bo wyglądam w c--j lepiej od tego typa? xD zjawisko brzydkich ludzi jest zajebiście małe, większość jest po prostu nie zadbana, włosy zawsze możesz sobie inaczej umodelowac, możesz zrobić zabieg, a jak nie chcesz to możesz się ściąć na łyso, ze wzrostem nic nie zrobisz ale to nie jest taki duży problem jak ci się wydaję, mam niskiego kolegę i wymienia laski jak
  • Odpowiedz
Po pierwsze incelska dyskusja jest bez sensu. Koleś po lewo dodał fatalne zdjęcie, które nie zachęca (Na rozmowy rekrutacyjne nie idzie się w dresie, licząc że po dostaniemy posadę dyrektora...)
Po drugie ten po prawo to ściema. Nie wygląda super ekstra. Super ma sylwetkę, wzrost ściemniony, twarz przeciętna. Ale jest zadbany, ma dobre zdjęcia, w opisie niby zabawny, inteligentny i jest popyt.
Tłumaczenie wszelkich swoich matrymonialnych niepowodzeń tym że kobiety są wymagające
  • Odpowiedz