Wpis z mikrobloga

Kuzynka jest na grupie gdzie dziewczyny szukają partnerek dla swoich znajomych i mi wysłała takie screeny xD

170 cm #przegryw vs 186 cm #chad.

1. Tak, jedyna osoba która dała sreduszko panu po lewej to koleżanka, która go wrzuciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. W komentarzach załączam odpowiedzi na anonse.
3. Chad wisi od 20 godzin, przegryw od prawie 3 dni.

A potem się dziwicie, że nikt Was na Tinderze nie chce. Ja rozumiem, że 1 jest niski, mniej atrakcyjny (chociaż wciąż ok), i widać że raczej biedniejszy, ale no #!$%@?... Czy to jest normalne? Ja już dawno w zwiazku, ale przeciętniacy mają dziś dokumentnie #!$%@?.

#podrywajzwykopem #seks #zwiazki #blackpill #incel #tinder #badoo
Silvestre_Cucumeris - Kuzynka jest na grupie gdzie dziewczyny szukają partnerek dla s...

źródło: comment_1643385844S2kyYYxhYRTYLDwjFXENjs.jpg

Pobierz
  • 92
W realu ludzie, a zwłaszcza kobiety, są mniej wymagające bo poza wyglądem wchodzi cały szereg innych cech które mają ogromne znaczenie na odbiór drugiej osoby, a których nie da się przedstawić na zdjęciu. Dlatego Internet to patologia w kwestii poznawania kobiet.


@Pralko-suszarka: Obecnie ponad 30% par poznaje się w sieci i ta liczba będzie rosnąć. Oczywiście rosnąć do pewnego stopnia bo tutaj hipergamia sprawi, że kobiety będą musiały rywalizować a topowi
@Silvestre_Cucumeris: Nie rozumiem kompletnie czemu dziwi Cię ta dysproporcja, a już tym bardziej, jeśli jesteś (jak twierdzisz) w związku, co powinno oznaczać, że jakieś pojęcie w temacie powinieneś już mieć, a jednak nie masz.
- po pierwsze, tutaj nie ma żadnego porównania/konkurencji. Gość po lewej, no offence, ale wygląda na takiego zwykłego, niezadbanego. Zdjęcie z dupy, zrobione ziemniakiem, w biednie wyglądającym pokoju z #!$%@? oświetleniem, fatalnie ubrany, fryzura albo jakaś dziwna
@kuperdisco: on żadnym chadem nie jest. To high tier normie i co go realnie wyróżnia to wzrost, gdyby miał 170 cm to by siedział na tym tagu xD

A tak wzrost, dobry garniak, kaloryfer i dziewczyny po ścianie jego.
- gość nr #2 przede wszystkim zabija samą sylwetką, której nie ma praktycznie żaden facet, nie wiem ile lat musiał tyrać na siłce, ale połowa trenerów personalnych nie ma takiej. Widać, że ma dużo więcej teścia, lepiej ubrany, lepsza postawa, ciekawsze zdjęcia.


@MatiKosa: ale #!$%@? tutaj, zobacz, że po nim w ubraniach zwykłych nie widać nic a nic. On nie ma tak dobrej sylwetki jak ~90% trenerów. On po prostu schudł