Wpis z mikrobloga

Kuzynka jest na grupie gdzie dziewczyny szukają partnerek dla swoich znajomych i mi wysłała takie screeny xD

170 cm #przegryw vs 186 cm #chad.

1. Tak, jedyna osoba która dała sreduszko panu po lewej to koleżanka, która go wrzuciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. W komentarzach załączam odpowiedzi na anonse.
3. Chad wisi od 20 godzin, przegryw od prawie 3 dni.

A potem się dziwicie, że nikt Was na Tinderze nie chce. Ja rozumiem, że 1 jest niski, mniej atrakcyjny (chociaż wciąż ok), i widać że raczej biedniejszy, ale no #!$%@?... Czy to jest normalne? Ja już dawno w zwiazku, ale przeciętniacy mają dziś dokumentnie #!$%@?.

#podrywajzwykopem #seks #zwiazki #blackpill #incel #tinder #badoo
Silvestre_Cucumeris - Kuzynka jest na grupie gdzie dziewczyny szukają partnerek dla s...

źródło: comment_1643385844S2kyYYxhYRTYLDwjFXENjs.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@mogadishu: gdyby dać zdjęcia po lewej zwykła dziewczyna a po prawej modelka to zwykła by miała z 40% głosów a modelka 60. Kobiety są dużo gorsze od mężczyzn. Nikt tak nie wybrzydza jak baby. Straszne.
  • Odpowiedz
@puchtek: @pmub: ale wy dopiero teraz odkryliście, że wygląd to pierwsza rzecz, którą przyciągamy drugiego człowieka? to chyba oczywiste, że kobiety wybiorą atrakcyjnego faceta w garniaku niż chłopka z dziecięcą aparycją w bluzie tiktoka
  • Odpowiedz
no tak, bo gdyby sytuacja była odwrotna, na lewym zdjęciu ulana, niezadbana laska, a na prawym atrakcyjna dziewczyna z wysportowanym ciałem to na pewno chłopy będą spermić do tej pierwszej. nie bądź śmieszny.


@mogadishu: Co to za z dupy porównanie?? Masz po lewej ulanego faceta? Nie, masz normlanego gościa. To tak jakby była zwykła dziewczyna....
  • Odpowiedz
@mogadishu: że kobiety to wzrokowcy i lecą na wygląd to już wiemy, że kobiety to materialistki i lecą na pieniądze to już wiemy. Że kobiety nie są zbyt bystre i porównują zwykłego chłopaka do zaniedbanej baby 90kg też już wiemy.
Ale zawsze dobrze się dowiedzieć że kobiety to hipokrytki.
  • Odpowiedz
ale wy dopiero teraz odkryliście, że wygląd to pierwsza rzecz, którą przyciągamy drugiego człowieka?


@mogadishu: W realu ludzie, a zwłaszcza kobiety, są mniej wymagające bo poza wyglądem wchodzi cały szereg innych cech które mają ogromne znaczenie na odbiór drugiej osoby, a których nie da się przedstawić na zdjęciu. Dlatego Internet to patologia w kwestii poznawania kobiet.
  • Odpowiedz
@pmub: ale przecież to analogiczna sytuacja. piszesz to tak jakby „kobiety kończą się na 55kg” nie było mottem wykopu xD faceci też są wzrokowcami, nawet bardziej niż kobiety
  • Odpowiedz
@pmub: no tak, bo gdyby sytuacja była odwrotna, na lewym zdjęciu ulana, niezadbana laska, a na prawym atrakcyjna dziewczyna z wysportowanym ciałem to na pewno chłopy będą spermić do tej pierwszej. nie bądź śmieszny.


@mogadishu: no tak bo ulana świnia 2/10 jest odpowiednikiem dla przeciętnego gościa 5-6/10 XDDD

już kompletnie pomijając to że ulana świnia 2/10 miała by jakieś odpowiedzi a przeciętny gość żadnych więc kompletnie #!$%@?

nie bądź śmieszny.
  • Odpowiedz