Wpis z mikrobloga

@all_my_friends_are_dead: kebab king i big kebab rolada za 18zl (14,40 mając kartę zniżkową za ilosc kupionych kebsów lub 15,30 mając legitymacje studencką) można się #!$%@?ć jak świnia. W maku musze wydać conajmniej z 30zl żeby się najeść a raz, że zwykle żałuję już w trakcie jedzenia bo smakuje jak gówno a dwa, że po 2h jestem znów głodny.
  • Odpowiedz
co kupisz tam za 17 zł?


@Yakooo: Średnie frytki za 4zł z kuponu, do tego darmowy hamburger z generatora ankiet. Na osobnym paragonie to samo. Na osobnym to samo, na osobnym to samo. Za 16zł masz 4x hamburgery i 4x średnie frytki.
  • Odpowiedz
@DavyX normalny kebab na poziomie. Są gorsze w mieście. Nie wiem jaki ma skład mięsa, ale na pewno nie gorszy niż 90 procent innych miejscówek w mieście. W sumie to są gorsze, ten jest naprawdę spoko.
  • Odpowiedz
kebab king

można się #!$%@?ć jak świnia


@m76859: Idealne podsumowanie gustu na wykopie xD 1. Tanio 2. #!$%@?ć się do porzygu. Kebab king to ścierwo pokroju jakiegoś Sphinxa czy Bobby Burgera.
  • Odpowiedz
  • 0
@XpedobearX mi smakuje. Jadłem w wielu kebabach w wawie ale Kingiem nigdy się nie strulem a dwa, że mi smakuje bardzo. Na pewno dużo lepiej niż McDonald's. Jedyne co z kuchni tureckiej- ale też drozsze- to efes. Reszta to gówno.
  • Odpowiedz