Wpis z mikrobloga

@Revvvvvvvvvvvvvvvv: lepiej było wtedy kiedy nie miałem na nic kasy a wszystkie co udało się załatwić to była czysta radość, wyżebrana kasa na komputer, gierka przegrana od kolegi, pierwszy internet z kablówki 512k, a teraz już nic nie tak nie cieszy
  • Odpowiedz
Może i lepiej ale i tak #!$%@?.


@Motokomandor: może i tak, po prostu z każdym rokiem jest coraz gorzej to sie tęskni jak jeszcze tak źle nie było. Pamiętam jak byłem w gimnazjum to chciałem szybko stamtąd #!$%@?ć, teraz bym nerke oddał żeby sie do tamtych czasów wrócić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Głupio się przyznać, bo to tak autystyczne, że aż buraka palę nawet pisząc to. Miały wówczas miejsce dwa ważne dla mnie wydarzenia związane z moimi zainteresowaniami. Wolę nie pisać szczegółów publicznie, bo gdyby jakimś cudem trafił na to jakiś kuzyn/kuzynka, to byłbym wystalkowany, gdyż to ekstremalnie nietypowa "tęsknota". Ponadto pisałem kiedyś o niej na forach internetowych, w których wciąż funkcjonuję i też nie chcę, aby ktoś stamtąd przypadkiem to przeczytał.
  • Odpowiedz
Też uważacie, że kiedyś było znacznie lepiej?


@Revvvvvvvvvvvvvvvv:

Człowiek zawsze ma jakieś zmartwienia. Dzisiaj to jest praca, dzieci, kredyt, żona etc. A kiedyś była to szkoła, pozycja w grupie, liczenie na macanko z jakąś koleżanką etc. Na każdym etapie życia mamy swoje zmartwienia, które nieważne wydają się tylko z perspektywy czasu.

Ok. Jako dzieciak nie przejmowałem się pozycją w grupie, bo:
A)miałem nawet mocną.
B)nie przejmowałem się nią.
Szkoła też mnie
  • Odpowiedz