Wpis z mikrobloga

Czas na lesbijski, dildowy oraz zakonnicowy wpis.

"Benedetta" (2021) - ja byłem w kinie, nie wiedząc, że można już "wypożyczyć" ten tytuł, tak jednak nie żałuje, ponieważ dwie pary piersi na dużym ekranie, naprawdę robią wrażenie.

Benedetta za dzieciaka została zapisana przez swoich bogatych rodziców do zakonu, po czym przenosimy się do czasów "współczesnych", w których poznaje pewną niewiastę, która była wykorzystywana przez swojego ojca.

Jeśli ktoś nie wie o co chodzi z kontrowersjami, to chodzi o lesbijski wątek oraz o pewne dildo, które może urazić delikatnych chrześcijan - dildo zostało zrobione z drewnianej figurki matki boskiej.

Zdaję sobie sprawę, że to dość prostackie, by jarać się "cyckami", tak jednak to nie jedyny powód do tego, by dobrze się bawić podczas seansu.
Kolejnym jest intryga, która się kręci wokół wizjii, których doświadcza bohaterka oraz wokół tego, iż zakon, który powinien służyć bogu okazuje się miejscem, do którego mogą dostać się tylko majętne osoby, a biedni, mogą tylko o tym marzyć...
Ot taka hipokryzja, którą można przyrównać do dzisiejszych księży.

Jeśli widzicie tylko kontrowersje, a olewacie intrygę, to ten tytuł będzie dla was gniotem, tak jednak, jeśli to dostrzeżecie, to tytuł będzie dla was solidnym średniakiem, a nawet czymś lepszym.
Czy warto wydawać pieniądze na seans? Nie mam pojęcia, ale jak już wspomniałem - można to "wypożyczyć", więc nie tracicie nawet grosza, a może się okazać, że będziecie się dobrze bawić podczas seansu.

PS Wołam ludzi, którzy tego chcieli @matkaPewnegoMirka, @Abstrakt, @Cancer84, @przemu321, @JagniecymFuterkiemWalekPokryty, @Huevos, @laxmanCR7, @Tekedo, @Wozyack @magenciorek, @aktez98, @djgrs, @wykopowy_brukselek, @senkju, @BigKahunaDick @NDSS @slonio121, @wowo098, @BoloMaster jeśli ktoś nowy chce być wołany, to zaplusujcie dany komentarz

Pozdrawia zafascynowany krągłościami Janusz - #filmowyjanusz

#film #filmy #kino #historia
Pobierz hacerking - Czas na lesbijski, dildowy oraz zakonnicowy wpis. 

"Benedetta" (2021) ...
źródło: comment_1643314004XM0jFLfK6Qd2Kpgz46XUdF.jpg
  • 6