Wpis z mikrobloga

Płytki imitujące drewno, które są plagą współczesnej patodeweloperki, to największe badziewie i bezguście w całej tej branży.
Te płytki będą za 10 lat tym samym co boazerie po swoich latach świetności - symbolem bezguścia i dziadostwa.

#changemymind #mieszkania #remont #remontujzwykopem #budownictwo #lazienka #wystrojwnetrz #plytki
zloty_wkret - Płytki imitujące drewno, które są plagą współczesnej patodeweloperki, t...

źródło: comment_1643209607DulTaBJlmPYx8PvT3Ividk.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Te płytki będą za 10 lat tym samym co boazerie po swoich latach świetności - symbolem bezguścia i dziadostwa.


@zloty_wkret: Boazerie nie są symbolem bezguścia i dziadostwa, tylko symbolem braku remontu od lat. Po prostu kiedyś się tak robiło, a teraz nie.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Widzę ze #programista15k sie odezwał. Sprzątales kiedyś czarne płytki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Te płytki drewnopodobne są zajebiste do łazienki, bo nie widać kurzu z twoje doopy, włosów z bydlaka i tym podobnych rzeczy. Na czarnych płytkach, które dałeś jako alternatywę, „brud” widać po 1 dniu. Takze po pszyrce doucz się trochę
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: no tak, dlatego rok temu skończyłem urządzać mieszkanie, kafelkarz do mnie - no paaaanie, od 2 lat to się drewna już nie daje, to z mody wyszło

Wszyscy znajomi co robią łazienki dodają kafelki z drewnem.

Teraz taka moda, mam robić łazienkę na teraz, czy na to co może być za lat 10, z nadzieją, że się wstrzelę?
  • Odpowiedz
Niestety OP ma rację. Z resztą, jakby nie patrzeć, ciężko urządzić dom na dziesięciolecia. Moda szybko się zmienia. Jeśli ktoś chciałby być cały czas na bierząco z wystrojem, musiałby robić remont raz na 5 lat.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: @moll:

chociażby czarne płytki gresowe, które idealnie kontrastują z jasnymi ścianami tak jak na zdjęciu. Prostota, a nie udawanie czegoś czym ta płytka nie jest tj. drewna.

@zloty_wkret: No faktycznie masz prawo sie wypowiadac na temat gustu, najtansze kuchenne uchwyty do szuflad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: mieszklałem w dwóch świeżych mieszkaniach deweloperskich w niemczech
Panie tam w standardzie masz gumolit na podłodze i do połowy ściany, na suficie i pozostałej części ściany tapetę lekko chropowatą (po co bawić się w gładzie)
kibelek umywalkę i prysznic z kwadratowym odpływem na podłodze i kotarkę
  • Odpowiedz
@FotDK: to pokazuje tylko stopień zaawansowania, jak bardzo jesteś zmanipulowany że nawet sam takie "coś" jesteś w stanie wymyśleć (ʘʘ)
  • Odpowiedz