Wpis z mikrobloga

Płytki imitujące drewno, które są plagą współczesnej patodeweloperki, to największe badziewie i bezguście w całej tej branży.
Te płytki będą za 10 lat tym samym co boazerie po swoich latach świetności - symbolem bezguścia i dziadostwa.

#changemymind #mieszkania #remont #remontujzwykopem #budownictwo #lazienka #wystrojwnetrz #plytki
zloty_wkret - Płytki imitujące drewno, które są plagą współczesnej patodeweloperki, t...

źródło: comment_1643209607DulTaBJlmPYx8PvT3Ividk.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wychwalany: skarpetki czadowe, różowa dba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Płytka to Estrella Beż w sumie trochę za śliska do łazienki, sorry, że tak późno ale powiadomienia wykopu to jakieś żarty xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dorciqch: szwagier robił (ʘʘ) marudził ale nie miał wyjścia. Zobaczyłem na podłodze w pokazowych łazienkach i jakoś od razu wiedziałem, że chce takie i tak ułożone :)
  • Odpowiedz
@Joterini2: ja zobaczyłam na jednym zdjęciu w internecie i zapadła decyzja. Budowlaniec marudził, ale położył i sam stwierdził później, że kurczę to był dobry pomysł (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@BySpeedy: futurystyczny plaster miodu. Takie dekoracje najszybciej staną się niemodne. Jednak nie o to chodzi, aby zawsze być modnym tylko o to co komu sie podoba. Najgorsze gdy wystrój przestaje się wyróżniać ale to dlatego, że żyjemy w społeczeństwie indywidualistów i egoistów. obecny ideał piękna architektonicznego klasy średniej to odsunięcie skojarzeń z biedą będącą wyznaczaną przez wystrój, znaną im z ich dzieciństwa oraz wyrażanie swojego indywidualizmu bez osiągania efektów sugerujących
  • Odpowiedz