Wpis z mikrobloga

@ty3i: ta satynowa mi się nie podoba. Ciężka jak dywan plus jakoś te rozcięcia mnie nie kupują. Przecież ten materiał bez podtrzymywania będzie tak wisieć że zero widocznej nogi
@ty3i jeżeli nie jesteś osobą najbliższą z rodziny, to powinnaś wybrać coś lekkiego, wiosennego a nie balowego. W obu sukienkach wyglądałabyś pięknie, ale będziesz odstawać od reszty jako bardzo wystrojona. Na imprezy tego typu w Polsce najlepiej ubrać coś, co jest klasyczne i podkreśla posągową sylwetkę (popatrz na Meryl Streep na galach). Dlaczego? Bo dziewczyny nadal wybierają sukienki, które się tanio świecą i są z #!$%@? materiału. Większość wygląda jak z alliExpress,
@ty3i: Ładna sukienka. Śmieszą te wszystkie różowe w komentarzach, które się zesrały, że karyńska, albo nie pasuje na wesele XD Co w niej karyńskiego? Chyba kompleksy jakieś wychodzą.
@Lala-Sassy:
Rel
"Należy raz na zawsze rozprawić się z zasadą głoszącą, jakoby nie uchodziło aby gość był lepiej ubrany od pana młodego. Otóż zawsze należy ubierać się lepiej od wszystkich. Należy być lepszym, silniejszym, inteligentniejszym, sprawniejszym, przetrącać karki wrogom oraz brać ich kobiety przy melodyjnym trzasku płomieni oblizujących gonty ich domostw.
Taka jest sztuka wojny dandysa.."
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@murdoc: kto powiedział że zakładam, oceniam sukienke, jak na moje oko (a zakładam dresy do gajera, serio serio) - to będzie się w niej bardziej wyróżniać niż panna młoda, obojętnie jaki wzrost czy wagę ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)