Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?...

Właśnie poczułem się dziś jakby mnie czołg rozjechał.
Spotkałem się dziś z #rozowepasek z #tinder na prawdę inteligenta i interesująca osoba.
Ale o co mi chodzi otóż podczas rozmowy z nią czułem się że nie mam nic do powiedzenia ciekawego, moje życie piwniczaka przez kilka lat i brak stałych związków damsko-męskich odbiło na mnie piętno. Poznałem kilka lasek z tindera ale ona mogłaby napisać książkę o swoim życiu na tysiąc stron a ja może na 10 xDDD
Dziwnie się czuję... podoba mi się ona, jest miła i sympatyczna ale mam takie przeświadczenie że jestem zbyt mało interesującą osobą.
W skrócie to opowiedziałem jej skróconą historie mojego życia czyli że po szkole znalazłem jakąś tam prace, potem mój kumpel zapoznał mnie z jego koleżanką z którą byłem kilka lat a później mnie zdradziła z nim i po tym zostałem piwniczakiem na kilka lat oprócz pracy i treningu nigdzie nie chodziłem nie spotykałem się z ludźmi itp.
#!$%@? wie nie wiem co o tym myśleć. W głębi duszy czuje że nie mam szans ale skoro sama do mnie napisała i nawet sama zaczepia na whatsuppie to może coś się jej we mnie podoba?

Ehh czuję się zmieszany.
Chciałem tylko się tutaj podzielić moimi przemyśleniami bo nie mam nikogo tak bliskiego z kim mógłbym o tym szczerze porozmawiać.

Dziękuje za uwagę jeżeli przeczytałeś ten #gownowpis teraz pójde sobie po monkey, posłucham sobie muzyki i po przeglądam mikro

#zalesie #przemyslenia #niebieskiepaski #niebieskipasek
Pobierz
źródło: comment_1643145173tzlTMypAPvnveCUGRXofQf.jpg
  • 5
@rtpnX Mireczku nie przejmuj się, większość z nas ma takie gownozycie które jest nudne( )

Ona i wszyscy dookola też mają pewnie tak samo nudne życie, tylko umieją lepiej o nim opowiadać i te drobne wydarzenia dnia codziennego umie opisać jako super historie, których słuchasz z wypiekami myśląc jakie to ona ma zajebiste życie, a Ty o tych drobnostkach nie umiesz mówić .

To nie Twoje życie
@rtpnX: zgadzam się w pełni z @Niemamwiedzy: po prostu nie zwracasz uwagi na to co się wydarzyło w twoim życiu o czym można byłoby opowiedzieć, też kiedyś tak myślałem, bo w naszym życiu wszystko jest dla nas zwykłe.

ale zacząłem się zastnawiać, jedni potrafią zrobić mega historię, ze przebiegli np. półmaraton, a przecież to jest nic. inni zrobią z czegoś innego, i jak tak pomyślałem w detalach o swoim życiu