Wpis z mikrobloga

@Scarface83: E No lajtowo tam więcej przegrywów chodzi a myslalem na początku ze same koksy jakieś.W ogóle mili ludzie są sami cześć mówią.Na początku to lajtowo pytałem się gdzie są ale wszystko ogarnalem szybko
@Kodzirasek: z tego co obserwuję to jesteś aktualnie bardzo napalony na siłownię, ludzie którzy tak piszą często rezygnują z siłowni jak im tylko spadnie motywacja. Mam nadzieję, że nie Twój los będzie inny, niż sezonówcow bo siłownia jest naprawdę fajna.
Z fartem
@Scarface83 nie ma czego się wstydzić, każdy kiedyś zaczynał. Obejrzyj sobie kilka filmików (fundamenty od WK - wtedy robili jeszcze dość merytoryczny kontent) i lecisz. Najwyżej kogoś zapytaj, na pewno ktoś Ci pomoże, doradzi. Wbrew pozorom na siłownię chodzą naprawdę w porządku ludzie, a nie tak jak się utarło, napakowane narcyzy śmiejące się z #przegryw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kodzirasek: poszedlbym ale sie wstydze ! Godzine tam cwiczysz ? Bieżnia, ciezary skad wiesz co robic xD

@Scarface83: mam tak samo xD
Poszedłbym, ale nie wiem co robić. Na studiach jak była siłownia to tylko hantelki udawałem, że podnoszę, bo nie wiedziałem co robić.
Próbowałem coś szukać, oglądać, to tyle tego jest do ogarnięcia. Co jeść, ile jeść, ile powtórzeń, co robić, w jakie dni, jaką techniką, jaki ciężar itd.
@mk321:

Fundamenty - Warszawski Koks
Seria w której grupka chłopaków z Warszawy, tłumaczy najważniejsze ćwiczenia na siłowni. Pokazują na co zwrócić uwagę. Warto obejrzeć przed pójściem na siłownie, gdy się ogląda wygląda łatwo, ale technikę będziesz szlifował przez grube miesiące / lata i zawsze będzie coś, co będzie można poprawić.

Seba Kot - The Faceless
Jedna z najbardziej kompetentnych osób w tej dziedzinie. W sumie też ma wiele poradników jak wykonywać