Wpis z mikrobloga

Warto byłoby wspomnieć, że dostał te kadrę na kilka tygodni przed mistrzostwami i panował tam swoisty burdel, a piłkarze wywieźli poprzednika na taczkach.


@hiszpanskizdobywca: Warto dodac, ze w pierwszej kadencji tak fatalnie sie zaprezentowal, ze nawet z eliminacji nie wyszli
Warto dodac, ze w pierwszej kadencji tak fatalnie sie zaprezentowal, ze nawet z eliminacji nie wyszli


@miki4ever: W wybieraniu faktów, które Ci pasują pod tezę jesteś bardzo dobry, na całą listę sukcesów odpowiadasz epizodem reprezentacyjnym, w dodatku nie podając kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A kontekst wygląda tak, że Beenhakker przejął zespół w połowie eliminacji kiedy Holandia miała już przerżnięte mecze z Węgrami u siebie i Austrią.
Wystarczy spojrzeć na eliminacje tego Euro najlepszymi piłkarzami Serbów byli Lazovic i Zigic kopiący się po czołach kolejno w PSV i Racingu Santander, Belgowie z Emilem Mpenzą grającym gdzieś w Katarze czy Vincetem Kompanym z Hamburegeru SV, gwiazdą drużyny był van Buyten, który odchodził z HSV do Bayernu za 8 milionów euro (osiem!) porównaj sobie to z dzisiejszą Belgią.


@rakiwo: Trochę nietrafione, bo obecna Belgia jest numerem 1 na świecie na
@hiszpanskizdobywca: Nie, po prostu piłka tamtych lat była bardziej wyrównana, zarówno klubowa jak i reprezentacyjna. Świetny przykład to Łotwa, która ograła nas w eliminacjach Euro 2004, a potem w barażach ograła Turków drużynę, która 1,5 roku wcześniej zdobyła brąz na mundialu.
Wynikało to z mniejszych pieniędzy w futbolu,
Piłkarz jak miał się kopać po głowie w dołach Premier League wolał grać w Celticu, Anderlechcie, Olympiakosie, Basel, Shachtarze, Porto czy w innym
@hiszpanskizdobywca: jak pisałem, mistrzostwo Realu czy Ajaxu, to nie jest dla mnie sukces.


Ale Ok, rozumiem ze wszyscy trenerzy mieli zajebiste kadry, tylko Leo miał pod górkę

@miki4ever: XDDD Sprowadzenie wypowiedzi rozmówcy do poziomu absurdu bez żadnego argumentu to już jest zazwyczaj ostatnia deska ratunku w dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamiast komentować Twoje „eksperckie” kocopoły wstawię Ci po prostu jak wyglądał wtedy Real w Premiera
hiszpanskizdobywca - > @hiszpanskizdobywca: jak pisałem, mistrzostwo Realu czy Ajaxu,...

źródło: comment_1643051001hDLLBGpWzEgvuYaqXS0xv2.jpg

Pobierz