Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1495
Nie ma bardziej obrzydliwego kraju i ludzi niż Rosjanie. Wiecznie biedna, mimo że posiadająca ogromne bogactwa naturalne, wieczne głodna a posiadająca ogromną ilość ziemi,wiecznie dumna choć sznurkiem powiązana aby się nie rozpadła.

#rosja #ukraina
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najgorszą cechą Rosjan jest to, że zawsze Ci pomogą. A jak tej pomocy nie chcesz to tym bardziej Ci pomogą. Tacy są dobrzy


@Walther00: A amerykańcy to co? Wprowadzą ci demokracje. A jak nie chcesz to przy pomocy armii wprowadzą ci demokracje XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LittleOpa: też tego nie rozumiem, przecież oni mają tak wielkie tetetorium że tam mają dosłownie wystarczająco zasobów żeby im starczyło i żeby na prawdę stać się potęga gospodarczą, xD by się na tym skupili a nie inne kraje podbijać xD
  • Odpowiedz
@LittleOpa
- posiada ogromne bogactwa naturalne, ale nie posiada nowoczesnych technologii wydobycia i obróbki
- ogromna ilość ziemi, ale klimat powoduje że rolnictwo w tym kraju jest na skraju opłacalności
  • Odpowiedz
@Hrjk: Ja nie walę konia do żadnego innego kraju więc nie mam powodu wyjeżdżać. A z Moskwą ten Pan ma więcej wspólnego niż ja bo brał kasę za kapowanie na kolegów za PRL-u.
  • Odpowiedz
@LittleOpa: Nie - to władze są chu*jowe. Propaganda Putina działa 24/7, a przeciętny Rosjanin nie ma możliwości dobrania się do newsów z innych źródeł (to nie Polska że TVPiS można w każdej chwili przełączyć na TVN). Wojna informacyjna trwa od 2013/14r, w mediach non stop nagonka jacy to Polacy są źli i chcą z USA atakować Rassije.

Nie nakręcajmy spirali nienawiści. Przeciętni Rosjanie to normalni ludzie. Niestety, siedzą pod butem
  • Odpowiedz
  • 5
@ediz4 wiem że pisiory takie jak ty uwielbiają odkopywać g---o sprzed 40 lat. Zatem, co tam u Jarka? Wyspal się jak 13 grudnia czy wstał wcześniej? A może Pawłowicz zechce się podzielić jakaś mądrością z Socjalistycznego Związku Studentów? Piotrowicz? Kryże? To Ci już zapewne nie przeszkadza xD
  • Odpowiedz
@Hrjk: No jak lubisz to powiedz mi co wtedy robił Tusk bo to jest akurat ciekawe jeśli z takim uporem piszecie że Kaczyński spał.

A może Pawłowicz zechce się podzielić jakaś mądrością z Socjalistycznego Związku Studentów? Piotrowicz? Kryże? To Ci już zapewne nie przeszkadza xD.....

No z całą pewnością można już postawić znak równości z gościem co kapował za pieniądze kolegów.
  • Odpowiedz