Wpis z mikrobloga

@Gacek_: Korzystałem z polskiej firmy na miejscu pod względem busa. 10-11 eur w jedną stronę. Poza tym nawet z tym busem i tak wyjdzie znacznie taniej niż lot na CDG, więc nie rozumiem oburzen wykopkow. Chcesz tanio podrozowac to znosisz dyskomfort ryana/wizzaira, dojazdy na lotnisko, pakowanie sie w plecak i spanie w dormitoriach xD
@r333m4k444: Chodzi o to, że biletu za 500 nie kupi bo drogo, ale może się okazać że te tanie bileciki nie zapewnia taniej wycieczki. A chyba na tym zależało opowi.

Nie neguje. Po prostu ostrzegam.

Ja z tego co pamiętam kupiłem za 144zl dwa bilety, a sam bus pod adres kosztował 100€ w obie strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie licząc dojazdu do modlina i prakingu na
Jakie to są linie? WizzAir? Kurde, też mnie kusi, żeby gdzieś polecieć.


@Depcio: ja tak trochę latałem i powiem, ze najlepiej patrzeć zarówno na Wizzair jak i Ryanair bo czasami np. Wizzair leci w dany kierunek tylko raz w tygodniu albo powrót jest o godzinie z dupy np. 6 rano. Jak mieszkasz blisko granicy z Niemcami możesz się rozglądać za EasyJet lub innymi co latają z wybranego kierunku do Berlina i
@Gacek_:

do Paryża

podróż na 2 dni do Paryża ma mały sens. Już lepiej zrelaksować się w którymś z niedalekim [od lotniska] mniejszym mieście - Rouen, Amiens, Hawr... Imho bardziej klimatyczne.