Wpis z mikrobloga

Fajny wywiad z Benem Pollackiem. M.in. o bombie, wynikach naturalnie/na bombie itd.

Bez bomby zrobił 745,5 kg total w kat. 83 - pewnie wykopowi eksperci by stwierdzili, że na pewno jest na bombie i nie ma mu co wierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potem wszedł na bombę i 6 miesięcy później zrobił 120 kg więcej - 865,5 kg total w kat. 90.

Dodał, że sama bomba nie daje aż tak dużo siły, ale samo testowanie w untested, czyli m.in 24h waga przed startem, dl bar, dużo łatwiejsze zbijanie wagi na bombie itd. itd. - to wszystko zsumowanie znacznie poprawia wynik.

Dodatkowo: przed wejściem na bombę chłop przetrenował 15 lat i jak sam mówi - im dłużej się z bombą poczeka tym więcej ona daje.

#mikrokoksy #silownia #trojboj #sterydy
DywanTv - Fajny wywiad z Benem Pollackiem. M.in. o bombie, wynikach naturalnie/na bom...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bez bomby zrobił 745,5 kg total w kat. 83 - pewnie wykopowi eksperci by stwierdzili, że na pewno jest na bombie i nie ma mu co wierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DywanTv: Ty to czasem taki fikołek jebniesz, że - xD.
  • Odpowiedz
@Kasahara: No nie wiem czy z innego, gdy wrzucał w okresie przygotowań filmy z treningów, to był wyzywany za zbyt szybki progres siłowy XD
Nie bronię go, że jest naturalem, ale już to widzę jak wykop wierzy w naturalność kogoś z 745,5kg w kat. 83kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasahara: @COWEED_19: Chyba na telegramie pisałem kiedyś cykl Haacka, że tylko trochę testa i oxy i to tyle, to kilka osób pisało, że nie można wierzyć we wszystko co chłopy gadają i jestem zbyt łatwowierny.

Przewijały się też różne tematy, szczególnie o osobach z IPF - wiele osób tam pisało, że na pewno są na bombie. Już widzę jak kilka lat temu, kiedy poziom był nieco niższy taki
  • Odpowiedz