Wpis z mikrobloga

Tres Fronteras to jedna z najważniejszych granic w Ameryce Południowej. Stąd pochodzi większość prądu Paragwaju oraz Brazylii. To również miejsce, które zapewnia większość PKB Paragwaju oraz miliony turystów dla Argentyny. Od niedawna to również miejsce ogromnego konfliktu między Brazylią a Paragwajem, który nazywany jest przez lokalną społeczność zimną wojną.

Zapraszam do oglądania i wykopywania znaleziska: Tres Fronteras - jedna z najważniejszych granic na świecie.

#podroze #podrozemateoaka #brazylia #ciekawostki #podrozujzwykopem #sladamipolonii
mateoaka - Tres Fronteras to jedna z najważniejszych granic w Ameryce Południowej. St...

źródło: comment_1642956602a03V6E2u4gHCx4lHAxuBpP.jpg

Pobierz
  • 6
@logitech07: Nie pomyliłem. Pokazana przeze mnie granica to Tres Fronteras. Podobnie jak granica, o której piszesz :) Obie nazywają się tak samo. Od jakiegoś czasu (Globalna Wioska itp.) powoduje to problemy bo nie wiadomo, o której granicy ktoś może mówić. Dlatego lansuje się, aby na "moje" Tres Fronteras mówiło się "Triple Frontera". W rzeczywistości wszystko jest po staremu i dalej mówi się na ten trójstyk tak samo, jak na wskazany przez
mateoaka - @logitech07: Nie pomyliłem. Pokazana przeze mnie granica to Tres Fronteras...

źródło: comment_1642986461J3CFSG2GLTIpCOPPwp4YIH.jpg

Pobierz