Wpis z mikrobloga

@Fan_Morawieckiego:

Póki co jest najgorszym prezesem NPB ze wszystkich. Swoją drogą argument, że ktoś zna się na rzeczy, bo ukończył szkołę za komuny niezbyt do mnie trafia. W swoich wypowiedziach zdarza mu się zaprzeczać samemu sobie i jak to Tusk go ładnie określił- nie powinien być nawet skarbnikiem w szkole.

To nie jest tak, że to jakiś straszny idiota. Miałem z nim wykłady- to spoko dziadzio. Wykłady na luzie, często odbiega
Póki co jest najgorszym prezesem NPB ze wszystkich.


@Glimpse0fTheFuture: To jest Twoja opinia, nie fakt.

Swoją drogą argument, że ktoś zna się na rzeczy, bo ukończył szkołę za komuny niezbyt do mnie trafia.


@Glimpse0fTheFuture: Dokładnie, dlatego nie warto słuchać co pieprzy na temat konstytucji jakiś Rzepliński czy inny prawnik wykształcony przez ludzi, co się uczyli za komuny jak Matczak
najinteligentniejszym znaczącym politykiem był Kwaśniewski który uzyskał absolutorium

@Glimpse0fTheFuture: o to to

Ja tylko przypomnę, że Kwaśniewski miał u Busha kilkudniową wizytę państwową najwyższej rangi, jakiej dostępowali nieliczni - a spotkanie prezydentów USA i Polski relacjonował cały świat jako najważniejsze wydarzenie.

Taką pozycję miała wtedy Polska.

https://natemat.pl/232005,tak-w-usa-witano-kwasniewskiego-prezydent-duda-moglby-tylko-pomarzyc
Póki co jest najgorszym prezesem NPB ze wszystkich.


@Glimpse0fTheFuture: wydaje mi się, że jego zdanie średnio się liczy, jest posłusznym wykonawcom poleceń partii i zagranicznych bankowców i za granicą robią to samo #!$%@? ludziom, okradaja ich na potęgę dodrukiem i czesto kredytami hipotecznymi ktore maja zmienna stawke a banki ktore je przyznaja zrzekają się całego ryzyka przez derywaty i nie mogą upaść. Glapa moim zdaniwm to tylko symbol, władza pochodzi z
@Fan_Morawieckiego: zgadza się, Glapa zna się na rzeczy. Dlatego prowadzi taką a nie inną politykę ekonomiczną. Politykę nastawioną na zmaksymalizowanie wpływów do budżetu i uzależnienie ludzi od pomocy państwa. Dzięki temu można przekupywać ludzi podczas wyborów. Dopiero ostatnio okazało się że jednak taka zabawa stwarza ryzyko że inflacja #!$%@? tak bardzo że ludzie będą mieli w dupie 500+ bo to będzie #!$%@? warte.
XDDDD Dawaj lekcję pisowskiej matematyki, śmiesznie będzie


@kfpwa: By z 500+ mieć chociaż 2000 złotych, trzeba mieć czwórkę dzieci. Te 2000 to dalej mniej niż pensja minimalna i nie starcza do wyżywienia 6 osób. Takich rodzin w Polsce jest 60 tysięcy. Co daje nam 120 tysięcy głosów. Na 30 000 tysięcy uprawnionych. Co daje nam 0,4 promila. Wynik dwukrotnie większy od mniejszości niemieckiej. 13-krotnie mniejszy od progu. Przy czym nie każda
@Fan_Morawieckiego: #!$%@? pisowski matematyk XDDDDD. Wystarczy dawać 500+ na każde dziecko aby całe rodziny na wsiach które są biedniejsze zaczęły głosować na pis bo "dajom a tamci tylko kradli". Nwm skąd pomysł że musisz dostawać minimalną krajową aby się #!$%@?ć. Sam stwierdzasz że pobierający to mniej niż 20% społeczeństwa. Uczciwie można założyć że te 20% społeczeństwa ma swoich rodziców których jest też 20% społeczeństwa. Ci rodzice słyszą że no ten pan
@kfpwa: z Twojej matematyki wyszło 5% żelaznego elektoratu, czyli tyle ile ma PSL i dzięki temu PiS ma większość i prezydenta z ponad 50% głosów w wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak to mówiłem, ktoś mu zarabiać te 5k miesięcznie i siedzieć z Harnasiem pod Żabką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fan_Morawieckiego: 5% dodatkowego elektoratu dla partii która za bycie "prawicową" miała na starcie 20%. I to tylko z jednego z wielu programów. Emerytów w Polsce jest 20%, dlatego tak bardzo im wchodzą w dupę. To bardzo duża, silna, wystarczająco głupia, naiwna i zdyscyplinowana grupa. Tam zbierają kolejne kilkanaście procent. Przez ostatnie lata pis traci elektorat typowo prawicowy na którym jechał przez ostatnie 15 lat i uzupełnia go wierniejszym, głupszym elektoratem naiwnych
5% dodatkowego elektoratu dla partii która za bycie "prawicową" miała na starcie 20%. I to tylko z jednego z wielu programów. Emerytów w Polsce jest 20%, dlatego tak bardzo im wchodzą w dupę. To bardzo duża, silna, wystarczająco głupia, naiwna i zdyscyplinowana grupa. Tam zbierają kolejne kilkanaście procent. Przez ostatnie lata pis traci elektorat typowo prawicowy na którym jechał przez ostatnie 15 lat i uzupełnia go wierniejszym, głupszym elektoratem naiwnych ekonomicznych debili