Wpis z mikrobloga

rok 2030, 5 lat po zbombardowaniu wszystkich fabryk sony i państwa wyspiarskiego na zachodnim Pacyfiku przez głowice xboxowe: Microsoft wprowadza na swoje konsole rewolucyjne rozwiązanie jakim jest przeniesienie świadomości użytkowników xboxa do wszelkich gierek wychodzących teraz już tylko na dwie platformy (pc i xbox). Tymczasem soniarze pozbawieni gierek nadal nie są w stanie przyznać przed samym sobą, że xbox pozamiatał wszystkie generacje konsol wraz z wyjściem na rynek najlepszej konsoli we wszechświecie xbox series x. Phil Spencer podpisuje właśnie umowę na sprzedaż konsol przedstawicielom obcej cywilizacji którzy stwierdzili, że Ziemianie są już gotowi na kontakt i wręcz przerośli swoich stwórców dzięki wynalezieniu xboxa i gamepassa. Przedstawiciele obcej cywilizacji przyznali, że nie kontaktowali się z nami mając nas za zacofanych przez playstation i exclusivy pokroju the last of us 2. Posiadacze xboxa są kilka lat później uznawani za prekursurów wyprzedzających swoje czasy. Mówią o nich w szkołach jak o bohaterach. Phil Spencer zasiada w radzie zrzeszającej przedstawicieli wszystkich cywilizacji. Rok później wychodzi xbox series xyz umożliwiający kontakt z bóstwami. Soniarze tracą prawa człowieka i zostają uznani za zwierzęta którymi są. Bóstwa przyznają, że stworzyli soniarzy na podobieństwo ludzi dla beki.
#xbox #xboxseriesx #playstation #ps5
  • 14
@Ale_co_to: no mamy 2022, zassanie gry z neta trwa krócej niż instalacja z płyty, praktycznie każda gra wymaga instalacji, wykopek musi się #!$%@?ć, że ktoś może nie lubić fizycznych nośników. XD To nie jest dla mnie żaden problem wstać z sofy (jaki chory #!$%@? gra na krześle? xD ) i zmienić płytę, po prostu wolę swoje gry trzymać zainstalowane i móc je przełączać dowolnie kiedy mam ochotę.
@Jubei: ja się nie #!$%@?łem, ja się śmieje tylko ze w ogóle ktoś o tak prozaicznej rzeczy jak różnica między fizycznym nośnikiem a cyfrowym wspomina( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet nie pomyślałem w kontekście wygody o czymś takim, zaskakujące mnie na tym wykopie raz za razem po prostu