Wpis z mikrobloga

Nowy serial na Netfliksie ua ua
Znów cały dzień leżę w łóżku ua ua
Czad wykorzystał i nie odpisuje chlip chlip
Jakiś beciak z Tindera kupił mi pizzę z dostawą do domu oooohh jes jes
Na brzydkiego chłopa nawet nie spojrzę
Ja jestem POLKOM NA MNIE TRZEBA ZASŁUŻYĆ!!!
Mężczyźni wszyscy źli wszyscy tacy sami wszystkim chodzi tylko o jedno chlip chlip

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #sanah #muzyka
KRZYSZTOFDZONGUN - Nowy serial na Netfliksie ua ua
Znów cały dzień leżę w łóżku ua u...

źródło: comment_1642865711n0oMcjyI4t23KHCDeME3m4.jpg

Pobierz
  • 40
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: XXI wiek, ludzie dalej myślą że artyści sami wymyślają tekst piosenki a nie wytwórnie xD. Jedziecie po jakieś dziewczynie bo ma cipe i chyba tylko dlatego. Jak faceci śpiewa że chodzą na #!$%@? albo zaliczają panienki to jest git. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smyl: przecież wszystkie utwory, które były w radiu, mówiły o takich rzeczach. Kawka Starbucks Netflix cool fit, miałam partnera ale mnie zostawił i poszedł i bolało ale już nie boli, był netflix jest tvn lana del Rey tamten koleś coś do mnie gada ale brzydki jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Turczyk: nie wiem jakiej ty słuchasz muzyki, że zahacza się tam o tematy zaliczania panienek, ale normalni ludzie disco polo nie lubią i nie mówią, że jest git
Czepianie się tekstów w muzyce popularnej. xDDDD

Popatrzmy na teksty rockowych klasyków (a to tylko pierwsze z brzegu przykłady):

pierwszy:

You need cooling
Baby I'm not fooling
I'm gonna send ya
Back to schooling
A-way down inside
A-honey you need it
I'm gonna give you my love
I'm gonna give you my love
Want to whole lotta love
Want to whole lotta love
Want to whole lotta love
Want to whole lotta
przecież wszystkie utwory, które były w radiu, mówiły o takich rzeczach. Kawka Starbucks Netflix cool fit, miałam partnera ale mnie zostawił i poszedł i bolało ale już nie boli, był netflix jest tvn lana del Rey


@Shatter: no zgadzam się, dokładnie tak jest, nie ma to nic wspólnego z treścią tego wpisu do

tamten koleś coś do mnie gada ale brzydki jest

Tego nie kojarzę
@onpanopticon: W dużej mierze to ona raczej nic nie ma do gadania co do tekstu. Nie zdziwiłoby mnie to gdyby była w rękach wytwórni która jej to zleca a ona ma śpiewać, jak widać hajs sie zgadza a to najważniejsze. Mnie już męczy #!$%@? o tym samym. Tekstu piosenki nie zmieni ani nie usunie bo pewnie nawet nie jest jej i nie wiem co ludzie oczekują więcej xD. Mimo że nie
@onpanopticon zacznij od tego , że wygląda na osobę z jakimś spektrum. Psychicznie to ona nie jest do końca normalna. Aczkolwiek znam kogoś o bardzo podobnych zachowaniach , gestach , sposobie mówienia , nagłych zwrotach ...to jest.toosiba zycjaca w swoim świecie. Sanah odniosła spory sukces , jest lubiana , pisze to co się dobrze sprzedaje. I ma miliony wyświetleń i tysiące fanów. Taka sobie niszę znalazła. Prędzej czy później będzie musiała cos
Nie wiem jakim trzeba być bezguściem, żeby lubić sanah, równie dobrze taka osoba mogłaby się przyznać, że lubi disco polo. To jest tragedia, jej tragiczny dziecinny głos, okropny tekst, zwykła miernota
@falden: a ile utworów nagrali, które nie mówią o miłości? w przeciwieństwie do sranah co w każdym utworze #!$%@? o bolcowaniu przez chada, miłości, netflixie, instagramie, starbucksie, iphone
a ile utworów nagrali, które nie mówią o miłości?


@Emporio: Mniejszość.

Po prostu teksty w muzyce popowej i rockowej to jest mało istotna sprawa (pomijając niektóre podgatunki).