Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: Mąż Pani Tusk w tym momencie powinien uruchomić swojego prawnika i dojechać tego dziennikarzynę za zniesławienie i pomówienie. Akurat z tych pomocy rządowych trzeba było się bardzo konkretnie rozliczyć, z czego pomocy z PFR i tak muszę oddać 50%.

Przy okazji co TVP sugeruje, że środki zostały niezgodnie wykorzystane i Państwo PiS z tym nic nie potrafi zrobić ?
@kobiaszu Najlepsze jest to, że u mnie w pracy jest taki typ, co łyka wszystko jak pelikan, czyta te artykuły z tvp i tylko siedzi i wyzywa jaki to Tusk okropny xD

@kobiaszu i co Polacy z tym zrobicie? Mimo, że wyjechałem sporo lat temu, zawsze kibicowałem Polsce i mówiłem o niej dobrze. Mimo obcego obywatelstwa zawsze interesowałem się co dzieje się w kraju. W ciągu kilku ostatnich miesięcy stwierdziłem, że #!$%@? to. Pełno afer, przekrętów, przeciągania spraw sądowych, głupot typu LGBT, mieszania kościoła do rządzenia krajem, bezczelnej propagandy l, więc mam już dosyć. Śmieje się z was tak jak niektórzy tutaj z Ukraińców,
@kobiaszu serio jego zięć otrzymał taką kasę? Naprawdę nie chce mi się wertować neta w tej sprawie, a nawet gdyby, Sasin #!$%@? 70mln to co to jest w porównaniu do 1,5mln?