Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem wprost. Mam 31 lat i NIGDY ale to NIGDY nie miałem dziewczyny. Może wydawać się to dziwne i szokujące, ale naprawdę tak jest. Zacznę od początku.
Okres gimnazjum? Zupełnie niezauważalny. Ale wtedy wiadomo, związki nie były wtedy nikomu w głowie.
Okres liceum? Tak samo nic, dziewczyny robiły sobie żarty. Co prawda zauważyłem, że dziewczyny robiły sobie żarty z przystojnych chłopaków. I to był chyba podryw jak wyczuwam. Ale z biegiem czasu nic z tego nie wyszło. Ok.
Okres studiów? Męski kierunek. Była jedna dziewczyna, ale zrezygnowała.
Był nawet okres, że szukałem przez internet. Też nic nie wychodziło.
Okres pracy? Już same zajęte/zaręczone/żonate.
Dziewczyny którym wyznawałem co czuję - mówiły bezpośrednio, żebym sobie nic z tego nie robił. Najczęstsza przyczyna: odległość zamieszkania (130km-150km), różnica wieku (8 lat). Ciężko jest znaleźć dziewczynę w miejscowości gdzie mieszka 15k ludzi. Znaczy inni znajdują. Ja nie.
It's over.

#zwiazki #przegryw #seks #po30 #oswiadczenie #zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e880c7f7bdff000a92c177
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 43
  • Odpowiedz
@costusmierdzi: Bo taka nasza natura, tak jesteśmy skonstruowani. Potrzebujemy bliskości, seksu, akceptacji kobiety, pożądania. To nas napędza do działania, motywuje i uszczęśliwia, taki jest sens życia właściwie. Nie ma nic ważniejszego. Wiem, że teraz jest moda wśród prawiczków na oszukiwanie się, że tak nie jest, ale wszystko co jest odstępstwem od tego jest poniekąd patologią. Nie da się być szczęśliwym żyjąc w samotności, bez kobiety, którą się kocha i która
  • Odpowiedz
@sikalafou: Jedyne z czym przesadziles to te operacje plastyczne i branie kredytu. Jak komus zalezy na znalezieniu dziewczyny to niestety prawda jest taka, ze wyprowadzenie sie do duzego miasta to najlepsza mozliwa rada. Oczywiscie beda zaraz wymowki, ze albo drogo albo maja teraz na miejscu rodzine/ prace albo nie beda pod dziewczyne zmieniac miejsca zamieszkania.

Prawda jest taka, ze optymalna strategia to poprawic swoj wyglad na tyle co da rade (fryzura, sylwetka, higiena), zbudowac pewnosc siebie dowolna metoda, moze byc nawet udawanie pewnego siebie do momentu az sie w to uwierzy. Potem w jakims duzym miescie jak Warszawa czy Kraków można podchodzic i robic cold approach. Nawet jak odmowi 200 pod rzad a trafi sie jedna to na #!$%@? wiecej jest potrzebne?

To sa metody z wysoka skutecznoscia wiec na 200 podejsc na pewno bedzie 10-20% numerow. Z tego polowa to fejki albo nie odbiora, ale nadal zostaje ~20 dziewczyn. Problem taki, ze ta metoda wymaga jaj i dlatego ma wysoka skutecznosc a przesuwanie palcem po telefonie nie wymaga zadnej odwagi i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak nie masz ryjca min 8/10 nie jesteś greckim bogiem i zarabiasz 40k msc na rękę to możesz pomarzyć zawsze już będziesz sam tak jak ja tylko ze ja młodszy od ciebie 25 lvl, ale ja dawno już dałem sobie spokój nigdy żadna mnie nie zechce...
  • Odpowiedz
PrzyjemnaŁania: @sikalafou: dla mireczka 30+ ktory pisze tutaj przez anonima o samotnosci to sorry, ale zostaja tylko kobiety 30+ nie wierze by nagle sobie poderwal j00lke lat 25 XD nie kazda sie puszczała, ale w wieku 30+ nie ma opcji by wolna kobieta nie miala znacznie wiekszego doswiadczenie w zwiazkach i seksie od wolnego przecietniaka z wygladu i osobowości, a juz nie ma co wspominac o anonku z wykopu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Posiadanie partnerki nie jest żadnym wyznacznikiem. Może walne oklepany tekst ale jeśli sobie dasz na wstrzymanie to pewnie sama się jakaś napatoczy. W sensie że nie wbije Ci do domu i powie żebyście byli razem ale np. jak zapiszesz się na jakiś kurs/ basen w sumie cokolwiek to jest szansa że poznasz tam nowe znajome. A jeszcze mieć drugą połówkę co dzieli pasje to jest dopiero #wygryw
  • Odpowiedz
Potem w jakims duzym miescie jak Warszawa czy Kraków można podchodzic i robic cold approach. Nawet jak odmowi 200 pod rzad a trafi sie jedna to na #!$%@? wiecej jest potrzebne?


@jegertilbake: jakie #!$%@? cold approach, weź ty sobie rano wstań o 6 i zrób lepiej cold shower. Każde odrzucenie dla faceta to rysa na psychice, duszy. Dostają 1000 odrzuceń i 10 zgód od modelek będziesz się czuł jak gówno
  • Odpowiedz
@Pharos: W którym miejscu tak napisałem?

@Pozytywny_gosc: Nie wiem czy to bait czy po prostu masz zdegradowany mózg od tindera, ale po twoich wpisach widzę że raczej to drugie. Proponuje poćwiczyć asertywność i żyć według swoich zasad a nie narzuconych przez twoich kolegów z pracy.
Ty serio myślisz że innych ludzi obchodzi z kim śpisz i co robisz w swoim życiu?
Tobie też proponuje baranka w ściane, może
  • Odpowiedz