Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem wprost. Mam 31 lat i NIGDY ale to NIGDY nie miałem dziewczyny. Może wydawać się to dziwne i szokujące, ale naprawdę tak jest. Zacznę od początku.
Okres gimnazjum? Zupełnie niezauważalny. Ale wtedy wiadomo, związki nie były wtedy nikomu w głowie.
Okres liceum? Tak samo nic, dziewczyny robiły sobie żarty. Co prawda zauważyłem, że dziewczyny robiły sobie żarty z przystojnych chłopaków. I to był chyba podryw jak wyczuwam. Ale z biegiem czasu nic z tego nie wyszło. Ok.
Okres studiów? Męski kierunek. Była jedna dziewczyna, ale zrezygnowała.
Był nawet okres, że szukałem przez internet. Też nic nie wychodziło.
Okres pracy? Już same zajęte/zaręczone/żonate.
Dziewczyny którym wyznawałem co czuję - mówiły bezpośrednio, żebym sobie nic z tego nie robił. Najczęstsza przyczyna: odległość zamieszkania (130km-150km), różnica wieku (8 lat). Ciężko jest znaleźć dziewczynę w miejscowości gdzie mieszka 15k ludzi. Znaczy inni znajdują. Ja nie.
It's over.

#zwiazki #przegryw #seks #po30 #oswiadczenie #zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e880c7f7bdff000a92c177
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 43
@Pozytywny_gosc: "wyjaśnili" xD. Poszczekiwanie sfrustrowanych prawiczków, odrzuconych przez kobiety za wygląd spływa po mnie jak po kaczce. Wiem jak taka konfrontacja na żywo by się skończyła. To jest jedyne miejsce gdzie mogą wylać troszkę jadu. Biedni, nieszczęśliwi ludzie.
@Sercem_Wycinane: tak, ludzie nie są empatyczni i gdy będziesz odstawał będą się z ciebie śmiać i izolować. Zupełnie tak jak w podstawówce klasowe alfy znęcają się nas przegrywami i wszysci inni oraz baby i tak lecą za alfa, a gnębiony przegryw zostaje sam w samotności.

Ludzie to zwierzęta i zawsze szukają słabości u innych i dowartościowania. Możesz żyć własnym życiem i udawać że jest ok, ale będziesz widział np że pod