Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem wprost. Mam 31 lat i NIGDY ale to NIGDY nie miałem dziewczyny. Może wydawać się to dziwne i szokujące, ale naprawdę tak jest. Zacznę od początku.
Okres gimnazjum? Zupełnie niezauważalny. Ale wtedy wiadomo, związki nie były wtedy nikomu w głowie.
Okres liceum? Tak samo nic, dziewczyny robiły sobie żarty. Co prawda zauważyłem, że dziewczyny robiły sobie żarty z przystojnych chłopaków. I to był chyba podryw jak wyczuwam. Ale z biegiem czasu nic z tego nie wyszło. Ok.
Okres studiów? Męski kierunek. Była jedna dziewczyna, ale zrezygnowała.
Był nawet okres, że szukałem przez internet. Też nic nie wychodziło.
Okres pracy? Już same zajęte/zaręczone/żonate.
Dziewczyny którym wyznawałem co czuję - mówiły bezpośrednio, żebym sobie nic z tego nie robił. Najczęstsza przyczyna: odległość zamieszkania (130km-150km), różnica wieku (8 lat). Ciężko jest znaleźć dziewczynę w miejscowości gdzie mieszka 15k ludzi. Znaczy inni znajdują. Ja nie.
It's over.

#zwiazki #przegryw #seks #po30 #oswiadczenie #zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e880c7f7bdff000a92c177
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 43
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Posiadanie partnerki nie jest żadnym wyznacznikiem. Może walne oklepany tekst ale jeśli sobie dasz na wstrzymanie to pewnie sama się jakaś napatoczy. W sensie że nie wbije Ci do domu i powie żebyście byli razem ale np. jak zapiszesz się na jakiś kurs/ basen w sumie cokolwiek to jest szansa że poznasz tam nowe znajome. A jeszcze mieć drugą połówkę co dzieli pasje to jest dopiero #wygryw ( ͡°
  • Odpowiedz
Może wydawać się to dziwne


@AnonimoweMirkoWyznania: tutaj dziwne? Raczej nie, raczej mozesz sie poczuc jak wsrod swoich. Powoli dobijam do 30 i w sumie wiem o co chodzi. Za czasow szkolnych mialem inne sprawy na glowie, studia - politechnika, takze ten. Praca w przemysle/warsztacie. Przez kilka lat pracy w takiej branzy spotkalem tylko dwie dziweczyny - obie pracowaly w biurze, obie zajete.
Ty i tak przynajmniej probowales cos zdzialac, to w
  • Odpowiedz
normalny gość: Jak kobieta czuje chemię, to odległość i inne pierdoły tracą znaczenie. Wiem, że krew się burzy, ale na twoim miejscu skupiłbym się na rozwoju zawodowym. Może jakaś koło ciebie się zakręci. Siostra kolegi znalazła faceta, gdy ona miała 33 lata, a on był bliżej 40stki. Normalny pracownik na budowie. Czasem ludzie łączą się później, wiem że to rzadkie i chciałbyś mieć normalnie, ale czasem tak jest.

A co do
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Poważna sprawa. Najgorsze, że między poznaniem dziewczyny, a związkiem jest jeszcze bardzo długa droga, a im jesteś starszy tym szansę spadają. Kilka drobnych porad.
1) nigdy nie wyznawaj dziewczynie "co czujesz" przed etapem seksu, to jest bzdura jakich mało. Na żadną nie działa takie słodkie pierdzenie przez faceta kiedy nie jest dla niej atrakcyjny po prostu;
2) wyprowadź się do dużego miasta;
3) koniecznie musisz mieszkać sam. Nie napisałeś czy
  • Odpowiedz
@sikalafou: Co za brednie xD
1) Chyba to przeczytałeś w gazetce Menshealth.
2) No ta, chłop ma wszystko zostawić co ma i szukać mikrokawalerki w pogoni za cip4
4) Czy on ma zostać jakimś super ruchaczem czy co masz na myśli? Doświadczenie w czym ma niby zdobyć przez tindera albo Badoo?
5) "operacja plastyczna" XDddddddddddddd
Niech chłop w ogóle wszystko pozmienia dla osoby której jeszcze nie zna. Weź rozbieg i przywal
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to nie jest ani dziwne ani szokujące. Jest wiele jest osób jak Ty, tylko nikt się publicznie nie przyznaje do samotności. Wiem, że często słyszy się teksty typu "kiedyś przyjdzie Twój czas", ale to oczywiście nieprawda. Są ludzie starsi od Ciebie, którzy nigdy nikogo nie mieli, pewnie więcej niż Ci się wydaje. Ty też (o ile nic nie zmienisz) najprawdopodobniej już zawsze będziesz sam.
  • Odpowiedz