Wpis z mikrobloga

Piątka + piątka + piątka = 15 DNI TRZEŹWOŚCI !
(òóˇ)

Dzień bardzo łatwy, rano wróciłem z pracy, zadzwoniłem do szefa o podwyżkę i poszedłem spać.
Wstałem o 15 pojechałem po synka do żłobka. Jak wróciliśmy to standardowo zabawa, jakaś kolacja mycie i do spania. Wieczorem spakowałem kilka kolejnych kartonów do przeprowadzki i odpoczynek z żoną przy Netflix :)
Zero myśli o alkoholu przez cały dzień, życie na trzeźwo jest super przypomina mi się, że jeszcze rok temu całymi dniami potrafiłem tak żyć i o wiele lepiej się czuję no i w portfelu tak nie ubywa kasy. Dodatkowo cera na twarzy wygląda o wiele młodziej i lepiej.

PS będę tutaj codziennie wrzucać wpisy pod tagiem #dumelniepije wierzę że dam radę całe 365dni być trzeźwym i do końca życia!

AVE ()

#alkohol #alkoholizm #wodka #piwo #zdrowie #wygryw
Dumle007 - Piątka + piątka + piątka = 15 DNI TRZEŹWOŚCI !
ᕦ(òóˇ)ᕤ

Dzień bardzo ła...

źródło: comment_1642624320dGOjMGQUtSVkJ08XDy5m5u.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Dumle007: mordo owalenie litra vody przez dzień to może i nie wyczyn ale założę się że byłeś ciągle na lekkie bani.
Taki ranek to walimy se 200 z soczkiem( ͡° ͜ʖ ͡°).
Czy dzieliles na 100 i tak do wieczora
  • Odpowiedz
Ja mam taki problem ze mogę cały tydzień nie pić wgl mnie nie ciągnie nawet piwka nie wypije ale zbliża się sobota i muszę coś łyknąć
  • Odpowiedz
@Bakardi: mówią że regularne spożywanie alkoholu to jest już alkoholizm ¯\_(ツ)_/¯ i nie traktują tego inaczej czy pijesz codziennie czy pijesz co każdy weekend ;)
  • Odpowiedz