Wpis z mikrobloga

@SgtPepper1942: czy ja wiem jak z tym cringem jest, ja to właśnie czuje oglądając klipy z nim, ale czego ja się spodziewam po społeczności, w której górują patostrimy ^^ za wiedzę zawsze plusik, mało jest strimerów/jutuberów, którzy potrafią opowiadać o grach i rzeczach z nimi związanych
  • Odpowiedz
@xGreatx: niech pierwszy żuci kamieniem kto nie dostał bana bo Ojciec nie zrozumiał co miał na myśli...

ja dostałem raz, ale na obronę Wązia, jak bym napisał jasno to by pewnie problemu nie było.
drugi raz dostałem całkiem za niewinność :(
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942: dla mnie wonziu jest definicją "crigu". Stary chłop gra w te gierki na wysokich poziomach trudnosci, czy po prostu wybiera trudne tytuly, jak chociazby wyzej ukazane soulsy i ryczy caly stream. Oczywiscie wszyscy winni, tylko nie on. Co z tego, ze prezentuje poziom, ktorego nie powstydzilby sie emeryt z artretyzmem, a inni gracze przechodza gierke bez itemow, na macie do tanczenia itp. Jednak rozumiem, ze dla kogos to moze byc
  • Odpowiedz
@Satos: To trochę podobny mechanizm jak ludzie oglądający Magicala, powiedziałbym że po latach się trochę ogarnął, ale ten niedawny God of War...
  • Odpowiedz