Wpis z mikrobloga

#katowice
#wykopparty

@sylwke3100: @Ufoludo: @derko123: @breskali: @super61isdown: @BoloCyder: @JD88: @PeSS: @SweetDreams: @Klopsztanga: @rampage1234: @Alutsiv: @Stealth: @Kieres: @Owoc_w_kreplu: @Nanuno: @WUJICO: @tomek_27: @Krs90: @tomek_27: @RRybak: @PeriodFromVaginax9: @IntoApocalypse: @hedgie: @Brydzo: @Meybah: @RichTheBombel: @Ar_0: @Drezv: @czarnobialyblog: @Marcines: @bracikk: @Tonari_Totoro: @estepeciok: @maliczek: @MrProperr: @manny24: @Lapidarny: @Ravick: @Ucieczka_donikad: @wojtekgumis: @RejestratorRodzynek: @Deba: @breskali: @Bezimienny_Typ:

Czesc, zawolalem was bo postujecie na tagu #katowice. Chcialem zorganizowac jakies spotkanie integracyjne, cos jak wykop party. Mozemy zamowic stolik np w City Pubie w piatek albo sobote, spotkac sie, napic sie piwa, posiedziec pogadac. Sa chetni? Jezeli odezwie sie przynajmniej 10 osob to zarezerwuje stolik i dogram to.
  • 29
@martimo90
@Kieres

Jeżeli w lutym to bardzo chętnie, bez względu czy piątek czy sobota - pasuje mi każdy z tych dni. Od biedy uda mi się ogarnąć że wszystkim na następny weekend.

Jeżeli jednak miałoby być w tym tygodniu to ja pasuje.