Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Chcesz być zawsze wołany? Daj plusa tutaj

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
Pobierz taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...
źródło: comment_1642586520gb1bd4uAq9JAhISLncz1wu.jpg
  • 50
@taior3: to się tylko przyczepię, że wykres za 2022 jest niepodpisany, podobnie jak ostatni. Plus można by je odwrócić, w sensie 2022 dać na samą górę, a archiwalne niżej

edit: plus może zassysać do wykresów końcówkę poprzedniego roku? Żeby była ciągłość, bo teraz 2021 kończy się na R<1 a kolejny zaczyna magicznie z R>1 ;)
@albert107: na razie nie i jest spora szansa, że nie będzie, choć zapewne ze względu na dużo niższy poziom zaszczepienia nasza krzywa hospitalizacji będzie czymś pomiędzy UK (bardzo łagodna fala mimo wielu przypadków), a USA (dużo przypadków, wiele hospitalizacji).
@Drmscape2: nie przejmuj sie, @bobikufel to czlowiek znany z tego ze sie wiecznie myli w swoich przewidywaniach, rzuca losowymi liczbami, nie uczy sie na bledach i oskarza innych ze sie go bezposdstawnie czepiaja, a potem daje na czarna z dziecinnym dopiskiem "HA TFU"

Nie chce mi sie teraz szukac ale w przeciagu 2-3miesiecy pare razy mu odpisalem i 5minutowym researchem obalilem kilka jego bzdurncyh wypowiedzi przez co strasznie sie zagotowal.
@bobikufel: Celem jest jedynie podniesienie poziomu dyskusji na portalu ze smiesznymi obrazkami, a kto wie, moze nawet takiej duszyczki jak ty. Gdybys faktycznie chcial sie czegos nauczyc, to bys zaczal wyciagac wnioski z tego co piszesz i nastepnym razem nie pisal co slina przyniesie na jezyk, tylko glebiej zapoznal sie z tematem, bo ktos moze cie szybko sprostowac. Kto wie, moze dowiedzial bym sie czegos ciekawego czego nie wiem??

A jesli