Wpis z mikrobloga

Witam.

Rozwalilem ekran w Huawei P20 Pro - jest calkowicie niefunkcjonalny, nic nie wyświetla (black screen), ale reaguje na dotyk dzieki czemu klikajac z pamieci udalo mi się go odblokować i dać komputerowi dostęp do plików na telefonie (sam jestem pod wrażeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Nie mogę się połączyć przez HiSuite, bo wymaga kodu, którego telefon mi nie wyświetli. Na telefonie mam notatnik z haslami, ktorych potrzebuje.
Próbowałem szukać pliku .txt, ale nie znajduje mi nic - doszedłem do tego, że plik ten jest zapisany w inny sposób. Obecnie jestem w trakcie zgrywania wszystkich plików z folderu "Android" na PC i tu moje pytanie - czy jak pobiorę te pliki po czym zrzuce je na Samsunga A5 - będę w stanie wyświetlić ten plik z notatnika? Jeśli nie - jest ktoś w stanie doradzić mi jak mam do niego dotrzeć? Naprawa wyświetlacza odpada bo przekracza wartość telefonu. Dr Fone wymaga aktywowania trybu debugowania, jednak tego już na ślepo nie zrobie, bo to kilkanaście kliknięć. Może jakiś emulator androida na PC? Niech ktoś coś...
Z góry dziękuję za pomoc.

#huawei #android #odzyskiwaniedanych #telefony
  • 2
@Disky: P20 Pro ma USB 3.0 i EMUI Desktop. Możesz podłączyć go do monitora poprzez kabel HDMI - USB C i mieć obraz by wszystko przesłać, poprzełączać. Z notatkami będzie problem bo w żaden sposób nie przeniesiesz ani nie zaimportujesz ich do Samsunga. No chyba, że masz je w innej aplikacji a nie tej systemowej.
Mam w systemowej. W zasadzie tyle chcialem wiedziec, takze dziekuje. Czekam na HDMI - USB-C, wlacze debugowanie i spróbuje przeniesc sobie wszystko z pomoca Dr Fone. Pozdrawiam!