Wpis z mikrobloga

@Zanzak96: nie no w ten żeton to napewno nie, przecież to kupują tylko złośliwe mirki, żeby pokazać że wam pociąg ucieka, ten token jest martwy od kilku miesięcy, dev to chyba jakiś degenerat bo wrzucał zdjęcie swojej gołej laski na twitera w ramach reklamy tego niememicznego tokenu
@WhiskeyIHaze: no cóż, niesmak pozostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Fudgehog: no nie wiem, ja akurat na wiczerze zrobiłem niezły wynik, lepszy niz na mwc

@Zanzak96: Nie warto wierzyc w sukces niczego co powstaje tutaj, tu jest za dużo papierowych rąk, ludzi którzy wyciągają swoje 3 dolary po wzrostach 50% itd. Trzeba się ładować w gówna zagraniczne, ewentualnie w pierwszą godzine tych wykopowych
@elementarz1: z tego co pamiętam to ona sama z siebie to zaczęła reklamować na twiterze tak jak tutaj wykopki reklamują różne coiny pajetów za free licząc, że wzrosną i na tym zyskają.
A to, że większość dziewczyn idzie teraz na łatwiznę i się w ten czy inny sposób prostytuują to inna sprawa. współczuję tylko facetom co mają córki bo ja bym chyba swojej łeb ukręcił jak by się okazało, że świeci