Wpis z mikrobloga

Jeśli zauważyliście nagły wysyp memów drwiących z Ukraińców w ciągu kilkunastu ostatnich godzin, to nie dajcie sobie wmówić że jest to jakaś spontaniczna akcja. Ruskie onuce dostały przekaz dnia i spamują wykop antyukrainską propagandą.

Poniżej próbka możliwości największej miernoty na tagu z zaledwie kilku godzin.

#neuropa #4konserwy #ukraina
Pobierz
źródło: comment_1642450081uoqFgebkkyacalkVj3ZDqu.jpg
  • 86
@venividi: Jak poprosiłem o źródło odnnośnie jakiegoś #!$%@? podziału to mi kretyni z moderacji posta usunęli. Ten portal obniżył swój poziom o 200% w ciągu ostatniego roku. Ale spoko, następne ama z Masą pewnie będzie z płomykiem.
@venividi: @Walther00: @SirSherwood: @HrabiaTruposz: @slapdash: @Ordo_Publius: @Jariii: @Achajos: @Pankrock: @chrominancja: @chrominancja: Zapraszam do wykopywania, https://www.wykop.pl/link/6460971/moderacja-usuwa-znalezisko-krytykujace-propagande-anty-ukrainska-na-wykop-pl/

moderacja usuwała mi dziś wpis na mikro + znalezisko, gon70 wszystko zgłaszał a cfo przyklepywał, nie było przekleństw poza jednym "ch*j" mowa o wpisie na mikro, a znalezisko było merytorycznie bez żadnego przekleństwa i wyzywania, też spadło.
@HrabiaTruposz: to nawet nie jest to, poprostu zwykła nienawiść, wołyńskim mordercą, Polacy pamiętają, tak samo jak mi się pytaja na różnych rozmowach o pracę -pana wady i zalety,- zacznę od wad. jestem mściwy i pamiętliwy, a zalety- no jestem pamiętliwy i mściwy
@venividi: Wątpię, żeby to był ich człowiek, zwykły pożyteczny idiota. Mamy ich niestety bardzo wielu - przy agresji na Krym też była fala postów o Wołyniu itp., dosłownie dzień w dzień ze trzy znaleziska w gorących.

Nawet jako osoba, której część rodziny spod Lwowa nie dożyła do przesiedlenia na ziemie odzyskane, prałbym tych tłuków po pyskach.
w której BIG PHARMA ukrywa swoje niecne plany wraz z rządami krajów


@SirSherwood: oni by chyba chcieli, żeby te szczepionki studenci robili, albo jacyś pojedynczy lekarze nie związani z farmaceutyką XD a najlepsza szczepionka to by była taka stworzono ze spirytusu przez jakiegoś piekarza, albo innego taryfiarza