Wpis z mikrobloga

propaganda to jest ale ku szczepieniom chyba?


@TheArt: W europie, ze strony Rosji, jest antyszczepionkowa. W Stanach zresztą też. Za propagandę proszczepionkową Rosja odpowiada tylko w Rosji, walcząc tam z antyszczepionkowcami, którzy głównie z zagranicznych portali przesiąkli ich własną propagandą na zachodzie. Rozumiesz już? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@venividi: Dzięki za artykuł, jednakże jest on prawie sprzed miesiąca. Niektóre zdjęcia satelitarne w artykule są z listopada i października. Więc news trochę stary a ten wysyp antyukraińskich memów miał miejsce wczoraj.

Mówisz o ruchach na granicy. Czy odmawiasz Rosji prawa dowolnego przemieszczania wojsk na swoim terytorium.
  • Odpowiedz
@pycc: Chciałeś artykuł prasowy o ruchach wojsk, więc Ci go wrzuciłem. Nie wiem po co się wijesz.

Od tego czasu USA potwierdziło, że Rosja szykuje inwazję i będzie chciała zastosować false flag, Rosja wysyła wojska do zaprzyjaźnionej Białorusi, cała Europa pada ofiarą zmasowanych ataków hakerskich, na wykopie wyłażą trolle z antyukrainską propagandą, a światowe media piszą o kryzysie i zagrożeniu wojną.

Tylko oświecony wykopek pisze że ktoś odmawia Rosji prawa
  • Odpowiedz
@venividi: podziękowałem za artykuł. Tylko zauważyłem że jest stary.

Nie zaprzeczam temu co napisałeś. Przy tych okolicznościach takie ruchy wojsk są podejrzane i być może nawet prowokacyjne ale nie mniej jednak, mają do tego pełne prawo. Prawo do dowolnego przemieszczania wojsk po swoim terytorium mają bodajże zapisane w konstytucji.
  • Odpowiedz