Wpis z mikrobloga

Pamiętam swoją pracę jeszcze podczas studiów jako konsultant w pewnym pośredniku biur podróży i tam był taki ziomeczek, ktory był "Trenerem Wewnętrznym". Robił szkolenia nowych pracowników, a poza tym odsłuchy rozmów i...nic XD Nudził się i ściemniał, że coś robi, by go nie #!$%@?. Każdy pracownik zadawał pytanie "A co właściwie Anon robi?" to team leaderzy migali się od odpowiedzi, a on obmyślił, żebyśmy jak najwięcej go widzieli, bo nudził się przed kompem i nie miał już z czego rozliczać pracy

Generalnie mieliśmy jeden duży open space plus jeszcze 2 pokoje i pomieszczenie socjalne. Ziomeczek był mistrzem kamuflażu. Zawsze się chował, żeby nikt nie widział co robi, kiedy pracował na kompie. Poza tym urządzał sobie rundki po pokojach i udawał, że czegoś szukał. Potrafił wejść na salę i przywitać się z kilkoma osobami, wziąć coś do ręki, zrobić z tym rundkę po pracy i odłożyć na miejsce XD Przenosił różne rzeczy z punktu A do punktu B i 30 min przed końcem pracy już kręcił się pod drzwiami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejnym jego popisowym numerem było chodzenie po ludziach i mówienie oczywistych rzeczy lub pytanie o oczywiste rzeczy i potem znowu 5 min rundka po różnych miejscach i dopiero siadał i udawał, że coś robi xD

Myślę, że był jeszcze lepszy niż pracownicy dużych sklepów elektronicznych, którzy chowają się pomiędzy regałami na widok klienta. Tak trzeba żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #praca #korposwiat
  • 4
@Sok_Mandarynkowy: tak wygląda ocenianie pracy pracowników biurowych przez magazynierów lub innych pracowników fizycznych, wg nich ja jako handlowiec siedzę przy kompie, przeglądam memy, dwa razy w miesiącu robię sobie "wycieczkę" (tak nazywają delegacje) i wyśle kartki na święta xD
@Sok_Mandarynkowy: ja w pracy mialem okazję spać prawie 100 dni po 8 godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak była przerwa to udawałem zmęczenie i że #!$%@?, a potem cyk koniec przerwy i do spania ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i jeszcze internet mobilny trochę poszedł