Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dabi: Kilka lat temu dorabiałem sobie na ochronie w Lidlu. Gdybym kilkukrotnie nie odpuścił patusom to pewnie skończyłbym tak samo pobity jak ten Pan powyżej. Serio, dla zwykłych i normalnych ludzi niewyobrażalne jest, ile patusów codziennie kręci się między nimi na zwykłych zakupach. Szczytem już było jak kryminaliści, którzy codziennie robili obchód po całym mieście i kradli całe wózki alkoholi, wiertarek itd. chcieli mnie kilkukrotnie pobić, bo zaszedłem im za skórę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
kiedy ludzie zrozumieją jedno: nie wolno = nie wolno.


@HarrisonBergeron: Nie tłumaczę debila z wideo, ale twoje wytłumaczenie to też z dupy.


Co nie wolno? Sklepy w #!$%@? lecą z parkingami dla rowerów, to ludzie wprowadzają. Kradną rowery i potem ci nawet sklep nie udostępni nagrania, to naturalne jest, że ludzie będą wprowadzać rowery do sklepu, bo lepiej wprowadzić niż potem robić 2 miechy, żeby kupić taki sam.

@El_Duderino: to
@pejs_klostein: Rozumiem, że jak doznasz trwałych obrażeń mózgu jak Cię ktoś kopnie to zamiast dostać odszkodowanie od sprawcy będziesz wolał wysłać go na 10 lat do pierdla i nie zobaczyć ani złotówki. W sumie logiczne z punktu widzenia poszkodowanego. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
10 lat za popchnięcie, kopnięcie w twarz i ciągnięcie za nogę? Chłopie, za zabójstwo można dostać mniej.


@Kisioj: a czy ktoś mówi że kara za zabójstwo jest prawidłowa? za zabójstwo powinna być kara śmierci, wtedy takie 10 lat za popchnięcie konpięcie w twarz i ciągnięce za nogę jest jak najbardziej na miejscu
Rozumiem, że jak doznasz trwałych obrażeń mózgu jak Cię ktoś kopnie to zamiast dostać odszkodowanie od sprawcy będziesz wolał wysłać go na 10 lat do pierdla i nie zobaczyć ani złotówki.


@Kisioj: No a nie lepiej i dostać odszkodowanie od typa i wysłać go do więzienia?