Wpis z mikrobloga

@Mithrindil: no mama na pełen etat. Proszę proszę jakie efekty robi ten post.
@trevoz: babeczka na codzień baardzo spoko. Fajnie się z nią pracowało ale mimo wszystko jak czytałem ten post rano to były dreszcze żenady
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polnischefuhrer: ona jeszcze: zmieni dobre stanowisko w "CV" na portalu i będzie pisać w podobnym stylu posty, aż jakimś cudem nie uda się jej spieniężyć faktu urodzenia dwóch b-------w.

Druga opcja: ruchała się w sylwestra, wpadła i jest na zwolnieniu.
  • Odpowiedz
@trevoz: Może to ja jestem dziwny, ale wydaje mi sie, że nie ma w takiej decyzji nic cringe'owego. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to upublicznianie takich rzeczy dla chwili poklasku na LN.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trevoz: ale trzeba mieć w głowie nasrane, by coś takiego napisać.

@Polnischefuhrer: moim zdaniem to efekt pchania ideologi rownouprawnienia i tego by kobiety koniecznie musialy miec prace i by wywieraly na siebie presje w wyscigu. Pozniej wlasnie niektore musza sie przed soba nawet tlumaczyc, bo maja dwa sprzeczne poglady w glowie.
  • Odpowiedz
na linkedin tak jest - to jest portal przede wszystkim o pracowych/korpo sprawach i w takiej formie zostało to przestawione. Szacun dla tej kobiety, że zdecydowała się pójść na przekór temu do czego pewnie wiele osób skoncentrowanych na pracy próbowałoby przekonywać.
  • Odpowiedz
moim zdaniem to efekt pchania ideologi rownouprawnienia i tego by kobiety koniecznie musialy miec prace


@wioslarz-umyslow: pośrednio tak. pracowałem z ludźmi z całego świata i największe dzbany to właśnie hr. ludzie bez umiejętności ale z ego jak wałęsa. pranie mózgu jak pic rel jest darmowo.
  • Odpowiedz
na linkedin tak jest - to jest portal przede wszystkim o pracowych/korpo sprawach i w takiej formie zostało to przestawione


@petrus: masz tu książkowy pokaz prania mózgu i piszesz że tak już jest a nie jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@trevoz: też bez przesady z tym cringem... Kobieta która ewidentnie dużo się udzielała na tym portalu pisze w trochę żartobliwy ( przynajmniej w swoim mniemaniu) sposób o tym że nie będzie pracować tylko będzie się zajmować domem. Co miała napisać? "Z dniem dzisiejszym ogłaszam rezygnację z pracy zarobkowej w celu zajęcia się rodziną" żeby to nie był cringe?
  • Odpowiedz