Wpis z mikrobloga

@trevoz: @ruum: @Polnischefuhrer: #!$%@? a jakos normalni ludzie nie piszą tych wysrywów i po 8 godzinach pracy(bo #!$%@? nie biorą nadgodzin) spędzają czas z rodziną.
Ona napisała taki wysryw bo pewnie pracuje 8h, wraca do domu czy robi zdalnie i 'jest dyzpozycyjna' czyli 1/2/3 godziny jeszcze #!$%@?, żeby być 'ważną' dla szefa.
A u mnie 8 godzin i tyle mnie widzieli ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@trevoz: Albo masz tę osobę w kontaktach i ją obserwujesz, albo śledzisz tagi. Dlaczego nie dopasowałeś tablicy do swoich wymogów?

@Camuflash: @ruum: @Maly_Jasio: @scietydrwal: @lord_xenu: Linkedin jest genialnym narzędziem, nieporównywalnie lepszym od facebooka. Kontakty to tylko osoby, które znasz, chyba, ze chwytasz wszystkich możliwych ludzi dookoła, ale przecież nawet nie musisz ich śledzić. Jest mnóstwo grup dla osób, które mają
  • Odpowiedz
Albo masz tę osobę w kontaktach i ją obserwujesz, albo śledzisz tagi. Dlaczego nie dopasowałeś tablicy do swoich wymogów?


@red7000: albo mam w kontaktach osobę, która zareagowała na ten post. Tak było w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@trevoz: jeśli ona miała ludzi od zakupów, ludzi od niańczenia dzieci, ludzi od sprzątania, to...obawiam się że po tygodniu jej się odechce "pilnowania domowego ogniska", zbyt wygodna paniusia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trevoz: Bardziej mnie #!$%@? tylko polityka, pseudo lol content a'la branzowy oraz dr Kawecki, którego musialem zablokowac, bo opcja "ukryj posty" nie dziala xD Masa malp z kontaktow lajkuje jego posty z wielkimi odkryciami glownych stron internetu.
  • Odpowiedz
@trevoz: Coś mi się wydaje, że skoro mąż i córki ją o to prosiły, żeby siedziała z nimi cały dzień w domu, to już była taką korpo-bitch, że nawet nie pamiętała, jak się nazywają ¯\_(ツ)_/¯ jak im zacznie wyznaczać targety i KPI, to jeszcze ją będą błagać, żeby wróciła do roboty XD
  • Odpowiedz
Ten wpis to efekt lansowanej przez feministki narracji, która od kilku lat podnosi podstawowe obowiązki domowe kobiety (nigdy mężczyzny) do rangi (a nawet wyżej) obowiązków zawodowych.


@EastWestEast: przecież to po prostu nieprawda.
Narracja feministek odnośnie kobiet zajmujących się domem i ich obowiązków nastawiona jest na ich wyśmiewanie i umniejszanie takim kobietom. Znane określenie "kura domowa" które od lat ma pejoratywny wydźwięk nie wzięło się znikąd.
Dla większości feministek zajmowanie się
  • Odpowiedz