Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smietnik112: no kuźwa to ja proponuję iść starać się o jakiegoś Nobla z dziedziny dietetyki czy medycyny skoro mądrzejszy jesteś od ludzi, którzy z tego dyplomy robią i pracę naukowe piszą. Bo wg medycyny to jest anoreksja, a Twój chłopski rozum nijak na to nie wpływa ani tego nie zmienia. Wg Twojej logiki to ja jestem srogim ulańcem ważąc ponad 20 kg więcej, a jakoś nie jestem, a jako pielęgniarka
  • Odpowiedz
. Bo wg medycyny to jest anoreksja, a Twój chłopski rozum nijak na to nie wpływa ani tego nie zmienia.


@Kundzia999:
Tak BTW, zanim sie wezmiesz za tlumaczenie mi, nieudoczenemu medykowi za ktorego Ci wstyd, podstaw anatomii to taki fun fact:

Anoreksji nie diagnozuje sie za pomoca wagi/wzrostu. Mozna miec KRYTYCZNA niedowage i anorektykiem nie byc. Do ksiazek Pani Pielegniarko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Makak87: użycie terminu anoreksja jest w tym wypadku uproszczeniem, nic udowadniać nie mam zamiaru, bo dyskutować ze ścianą nie zamierzam, a widzę, że dokładnie tak by się to skończyło :)
  • Odpowiedz
Dziwne że stukałem panne 170cm mającą 58kg z dużymi cyckami i wcale nie wyglądała na anorektyczkę..


@Smietnik112 No i według wpisu i niektórych wykopków stąd już nie jest kobietą, bo waży powyżej 50kg. Moja siorka ma takie same proporcje i ma idealną sylwetkę, jest bardzo szczupła i ma duże p----i, no ale według wykopków kobietą nie jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smietnik112: yeti z kompleksami to najwyraźniej jesteś Ty mój mało szacowny rozmówco, wrzuć zdjęcie jakim to Ty modelem jesteś, bo ja jak widać się swojego wyglądu nie wstydzę, a pan schowany za anonimem widać model pierwszej wody xd jesteś świadomy, że agresja werbalna i skłonność do oceniania innych, a raczej krytykowania innych bierze się raczej z niskiej samooceny, a nie wysokiej?
  • Odpowiedz