Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smietnik112: no kuźwa to ja proponuję iść starać się o jakiegoś Nobla z dziedziny dietetyki czy medycyny skoro mądrzejszy jesteś od ludzi, którzy z tego dyplomy robią i pracę naukowe piszą. Bo wg medycyny to jest anoreksja, a Twój chłopski rozum nijak na to nie wpływa ani tego nie zmienia. Wg Twojej logiki to ja jestem srogim ulańcem ważąc ponad 20 kg więcej, a jakoś nie jestem, a jako pielęgniarka to
@Kundzia999:

@Makak87: no to mi wstyd za takich medyków, którzy nie wiedzą co to tkanka tłuszczowa i po co ona jest, wymienić Ci funkcje?


Wiem doskonale. I wiem jakie konsekwencje dla ludzkiego organizmu potrafi miec jej nadmiar.

Czy podesłać notatki z anatomii, bo ewidentnie prowadzący zajęcia się do pracy nie przyłożył.


No to zapraszamy do rzeczowej dyskusji. Ustalmy jednak jedno zanim zaczniemy. Co masz zamiar mi tutaj udowodnic?

Wrzuce jeszcze
@Kundzia999:

Bo wg medycyny to jest anoreksja


Według medycyny ja mając 172cm i 60kg miałem niedowagę pare lat temu... Więc takie pierdoty sobie możesz wsadzić w ulane dupsko

Wg Twojej logiki to ja jestem srogim ulańcem ważąc ponad 20 kg więcej, a jakoś nie jestem


Dla mnie jesteś farbowanym yeti z kompleksami ale nie ważne...

a jako pielęgniarka to Ci powiem, że te Twoje 50 kg przy 170 cm wzrostu to
. Bo wg medycyny to jest anoreksja, a Twój chłopski rozum nijak na to nie wpływa ani tego nie zmienia.


@Kundzia999:
Tak BTW, zanim sie wezmiesz za tlumaczenie mi, nieudoczenemu medykowi za ktorego Ci wstyd, podstaw anatomii to taki fun fact:

Anoreksji nie diagnozuje sie za pomoca wagi/wzrostu. Mozna miec KRYTYCZNA niedowage i anorektykiem nie byc. Do ksiazek Pani Pielegniarko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Makak87: użycie terminu anoreksja jest w tym wypadku uproszczeniem, nic udowadniać nie mam zamiaru, bo dyskutować ze ścianą nie zamierzam, a widzę, że dokładnie tak by się to skończyło :)
Dziwne że stukałem panne 170cm mającą 58kg z dużymi cyckami i wcale nie wyglądała na anorektyczkę..


@Smietnik112 No i według wpisu i niektórych wykopków stąd już nie jest kobietą, bo waży powyżej 50kg. Moja siorka ma takie same proporcje i ma idealną sylwetkę, jest bardzo szczupła i ma duże piersi, no ale według wykopków kobietą nie jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smietnik112: yeti z kompleksami to najwyraźniej jesteś Ty mój mało szacowny rozmówco, wrzuć zdjęcie jakim to Ty modelem jesteś, bo ja jak widać się swojego wyglądu nie wstydzę, a pan schowany za anonimem widać model pierwszej wody xd jesteś świadomy, że agresja werbalna i skłonność do oceniania innych, a raczej krytykowania innych bierze się raczej z niskiej samooceny, a nie wysokiej?
@Kundzia999:

@Makak87: użycie terminu anoreksja jest w tym wypadku uproszczeniem,


Wiec tego typu "uproszczenia" beda przeze mnie punktowane. Jak z reszta w kazdej akademickiej dyskusji.

nic udowadniać nie mam zamiaru


Czytajac Twoje wypowiedzi odnosze przeciwne wrazenie.

dyskutować ze ścianą nie zamierzam, a widzę, że dokładnie tak by się to skończyło :)


Jak na razie cala ta Twoja "dyskusja" ze mna to pare wycieczek personalnych i zero argumentów ad meritum.
Całe życie na wadze poniżej 50 kg, bywało 45, teraz max 48. Drobnej budowy 160cm, całe życie rozmiar xs. Nigdy nie słyszałam złego słowa ze strony facetów, za to od kobiet teksty w stylu anoreksja, zjedz coś, czy to warto się tak głodzić?, chuderlak itp itd są na porządku dziennym.
Bodyshaming zakazany tylko w jedną stronę. Bujajcie się grube laski.
@dal_: E tam. Szczerze mówiąc najbardziej spotkało mnie to, że co druga laska na tinderze pisze, że jak nie masz 180cm to przesuwaj w lewo. W prawdziwym życiu wygląda to różnie. Bardziej to było w mojej głowie. Tylko różnica jest taka, że jak taka dziewczyna napisze coś takiego albo powie to nie zostanie zrugana za bodyshaming. Ona ma "preferencje". A ja nie przeczytam w Cosmopolitanie, że mój wzrost to nie powód
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Smietnik112: atencja spermiarzy obawiam się, że Ci nie grozi mój drogi. A jak dyskutujemy o "ulańcach" podając dane z tzw dupy, to ja przynajmniej udowodniłam, że jestem szczupła nie ważąc 50 kg, a Ty żadnych dowodów oprócz przerobionych zdjęć modelek zaprezentować nie potrafisz, że masz jakkolwiek rację, ba że masz wgl prawo oceniać czyjąkolwiek wagę, bo co jak co jak się od ludzkości wymaga wymiarów wieszaka, to samemu wypadałoby być co
@mmamia:

Bujajcie się grube laski.

otóż to... A ty sie nie zmieniaj

przynajmniej udowodniłam, że jestem szczupła nie ważąc 50 kg,

Gdzie? tym foto wyżej? xDDD

Ty żadnych dowodów oprócz przerobionych zdjęć modelek zaprezentować nie potrafisz, że masz jakkolwiek rację


Wyjdz na miasto kobieto albo do klubu zobaczysz jak wyglądają dziewczyny... Ta praca na wsi z ulanymi cie zmiecie z planszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skąd wiesz, że to przez wzrost? 174 to nie jest mało, mam w swoim otoczeniu niższych facetów i mają dziewczyny. Mój niebieski ma 174cm, nie uważam żeby to było mało. Jak dla mnie 10cm to idealna różnica wzrostu.


@PrzegrywNaZawsze: Bo piszą to otwarcie na portalach randkowych.
Jak słusznie zauważyłeś, w prawdziwym życiu różnie to bywa. Ale nie chodzi o to, tylko o podwójne standardy. Ja nie przeczytam w popularnych czasopismach, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Makak87: nie muszę wmawiać, jestem :) i żaden wykopowy przegryw mi nie wmówi, że nie jestem, bo w przeciwieństwie do Ciebie to ja żyje w realnym świecie i otaczam się ludźmi, więc zakompleksiony typ z internetu nie zaburza mojego poczucia tożsamości :) miłego wieczoru przed komputerem kociaku :*
@Makak87: nie muszę wmawiać, jestem :) i żaden wykopowy przegryw mi nie wmówi, że nie jestem,


@Kundzia999:
Nie wiem. Nigdzie nic nie udowodnilas wiec ciezko sie wypowiadac.

bo w przeciwieństwie do Ciebie to ja żyje w realnym świecie i otaczam się ludźmi


Zyje w realnym swiecie. Mam powodzenie wsrod kobiet, mam przyjaciol, zycie socjalne/zawodowe. Co mi jeszcze napiszesz? Ze toksyczny jestem? Ze nie rucham? Serio, innych argumentów poza przytykami osobistymi
@Makak87: Nie ma co tej pacjentce czegoś wmawiać... Ona żyje w swoim własnym wyimaginowanym świecie, niech sobie myśli że jest szczupła i atrakcyjna, wszyscy wiemy jaka jest prawda :)
Może jej znajomi ją wkręcają mówiąc że jest ok i tym samym cisną z niej beke.

Z resztą podstawowa sprawa, gdyby była atrakcyjna nie siedziała by na vikop tylko byłaby bolcowana przez chadów a tak to niestety bozia ją skarała i co
@dal_: Mężczyźni też na pewno bywają chamscy względem kobiet. Jak zwykle bierze się to ze zranionych uczuć. Ale, jak pisałem, tu wcale nie o to chodzi. Chodzi o to, że jeśli mężczyzna znieważa kobietę, to może nawet za to wylądować w sądzie. Stracić karierę, tolerancję społeczną. Dostać w zęby. Kobieta za zniewagę mężczyzny najczęściej nie otrzyma nawet słów krytyki. Ot, ma standardy, albo to on ją wkurzył i jest winny. A