Wpis z mikrobloga

K---A MAC TRZYMAJCIE MNIE BO JEBNE. Ja z tym wywalaniem cycow na IG zaraz po placzu na socialach to ja tak żartowałem sobie. A sie okazuje, ze to nie sa heheszki XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.

Plakala na TT, usunela tweeta i poszla z-----c świeże c------i na IG XDDDDD K---a to sie nie dzieje XDDD

#leagueoflegends
Vezz - K---A MAC TRZYMAJCIE MNIE BO JEBNE. Ja z tym wywalaniem cycow na IG zaraz po p...

źródło: comment_1642280918U3EnWd2R1E6zCVCs4hYGm0.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Psycho_man: Ze dalej ludzie z niej i cuckseta cisna beke na twitch czacie i na PW. Chyba jej komentarze jej ludzi usiwadomily, ze przypominanie innym, ze ja boli i w ogole przypominanie o samym fakcie cisniecia i nich beki to nie jest dobry pomysl i usunela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gusmag: Ale tego konkretnie czy wszystkiego co sie wydarzylo do tej pory? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo jak wszystkiego to bedzie bardzo dlugo. Tak TLDR: To jest zonka uspeta z ktora sie pobral po 6 miechach znajomosci i przez ktora prawdopodobnie opuscil worldsy. Oczywiscie z jej strony i Upseta 0 wyjasnien i ludzie cisna z nich beke. Nie pomaga fakt, ze typiara sprzedawala nudesy i do
  • Odpowiedz
@nerfipro174: Adam napisal tweetlonger o tym, ze Upset to tak naprawde c---a im powiedzial i nikt nie mial pojecia o niczym. Nawet sie nie odzywal przez cale worldsy 1 slowem do swojej druzynki. Wtedy Upset LASKAWIE chcial z nim rozmawiac mimo, ze wczesniej tego robic nie chcial. Adam sobie potem ustawil nick "Lonely wife UwU" i chyba ktos mu kazal dmg control robic i "przeprosic" na streamie. Tez tak w
  • Odpowiedz
@Vezz: Szkoda że z ryja taka średnia. Makijaż, powiększone usta, twarz mimo drobnej budowy nalana… oj nie poszczęściło się w loterii genetycznej. No ale spermiarze nie są wybredni
  • Odpowiedz