Wpis z mikrobloga

@goferek: no nie rozbierałem laptopa, to poproszę o zdjęcie i dogadam się, tylko jak się zabezpieczyć przed tym, że ja dokonam przelew 100 zł, a on i tak może mi cofnąć środki za płatność potem(bezpieczne zakupy olx)?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1763
@ChadaSYNzbuka: niech Ci go odda, a Ty oddasz mu hajs. Po takiej propozycji bardzo czesto temat sie urywa :) ja już się nauczylwm że jest masa ludzi na olx ktorzy za 5zl beda chcieli cie wydymać
  • Odpowiedz
@ChadaSYNzbuka: Brałem ostatnio wzmacniacz, końcówkę mocy z OLX, było zapewnienie że działa w 100%, oczywiście sprzęcik za 100zł więc nie spodziewałem się po nim dużo, jak odebrałem przeleżał aby sprzętu szlag nie trafił i zacząłem testować. Okazało się, że nie da się go w pełni wysterować przez co grał cicho. Dogadałem się na zwrot 20zł tak aby było chociaż na części, by móc polepszyć jego warunki. Więc, jak nie miałeś
  • Odpowiedz
@ChadaSYNzbuka: Olx z tym nic nie zrobi XD. Olej typa i tyle, zwłaszcza, że od razu odpalił z „groźbą”. Ogólnie tak tak ktoś wspomniał wyżej, olx z wysyłką to raczysko. Ulubione miejsce wszelkich cwaniaków i cyganów z jarmarku europa.
  • Odpowiedz
@Pan_Z: Faktycznie, trochę zaspany jestem, masz rację. Kwestia dogadania się jest wręcz wprost proporcjonalna do kultury osobistej. Jak miałem z tym wzmacniaczem problem to zadzwoniłem, przedstawiłem problem i kwotę rekompensaty, problemów nie było. Tutaj to pewnie bym olał typa.
  • Odpowiedz
@ChadaSYNzbuka: Z przesyłkami olx nauczyłem się już robić pełną dokumentacje zdjęciową pakowania paczki i sprzętu przed wysyłką po tym jak laska chciała mnie oszukać na 13 zł xD
  • Odpowiedz