Wpis z mikrobloga

Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu uśmiechnęło się do przegrywa szczęście i zacząłem się spotykać z Azjatką, więc już usuwam tag przegryw. Ale jako ze mój autorski ma już sam w sobie nazwę to zostawiam.

Jakby ktoś miał pytania jak to jest się spotykać z Azjatką to zapraszam. Kulturowe różnice mi nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie bardziej mnie zachęcają.

Co ciekawe poznałem ją na turnieju Pokemon, oboje lubimy grać na Switchu i tak spędzać czas.

do czarnolistowania: #przegrywnatajwanie

PrzegrywNaTajwanie - Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu...

źródło: comment_1642132959WW9xocWg5rb1Mz6ZrLuXsY.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ceglak4: Hej, inna koleżanka :) . nie wiem czy tak samo, ale nie czuje się "rozchwytywany" raczej takie same zainteresowanie jak w Polsce. to jest stereotyp ze biali mają lepiej. albo po prostu jestem brzydki

@PrzegrywNaTajwanie: haha chady maja zapewne tylko lepiej i ci co widać że mają kasę
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaTajwanie: tutaj Cash wyjaśnia jak będzie wyglądała dalsza reakcja wykopków na Ciebie:


@LuckyStrike: ładna projekcja. Op pisze o czymś miłym co mu się przytrafiło a ty się jak zwykle wpieprzasz ze swoim wybujałym ego. No spoko, żyjesz w Chinach i też masz kobietę, dzięki za przypomnienie bo dzisiaj było tylko z trzy razy. Z każdym dniem coraz bardziej przypominasz ten mem o udawaniu upośledzonego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrzegrywNaTajwanie: Ty się nie domyślaj tylko spytaj tej dziewczyny co myśli ona i jej koleżanki o białym.
Biały to nie czarny co pracy się boi lub jest konserwatywnym muslimem więc głupie porównanie dajesz.
Pomyśl w drugą stronę, dużo gości z Polski z chęcią by się umówilo z Azjatka ze względu na egzotycznosc. To samo z kobietami ale tu działa efekt "Erasmusa" i przygody.
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaTajwanie eee będąc białym w Azji masz znacznie większe szanse niż tybulcy.
Będąc w Japonii laski same do mnie zaczepiały.
Urlop na Tajwanie i podobnie.
O Filipinach to chyba wypowiadać się nie muszę.

My jako biali w Azji jesteśmy postrzegani jako Ci egzotyczni i
  • Odpowiedz
To nie jest mit, to jest naukowo potwierdzone. Azjatki najbardziej lubią białych, a najlepiej blondynów.


@: Ale poproszony o źródło oczywiście nie jest w stanie przytoczyć nawet Instytutu Danych z D--y ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chcę się wypowiadać o całej Azji, bo wrzucać miliardy ludzi z różnych krajów o zupełnie innej kulturze do jednego worka to IMO przegięcie... Interesuję się jednak trochę Chinami i z tego co wiem (źródło: podcast Mao Powiedziane, prowadzony przez ludzi z wykształceniem sinologicznym, od lat mieszkającymi w Chinach), to z powodu polityki jednego dziecka w tamtejszym społeczeństwie jest zdecydowanie więcej młodych kobiet niż mężczyzn, a samo społeczeństwo
  • Odpowiedz
  • 0
@PrzegrywNaTajwanie Opowiedz jakie techniki podrywu stosuje przegryw, a w zasadzie były już przegryw taki jak ty ( ͡º ͜ʖ͡º) Czy związek wyszedł tak sam z siebie po przyjacielskich kontaktach? Czy może stosujesz jakiś inteligentny, czy mniej inteligenty sposób na podryw tajwanek?
  • Odpowiedz