Wpis z mikrobloga

Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu uśmiechnęło się do przegrywa szczęście i zacząłem się spotykać z Azjatką, więc już usuwam tag przegryw. Ale jako ze mój autorski ma już sam w sobie nazwę to zostawiam.

Jakby ktoś miał pytania jak to jest się spotykać z Azjatką to zapraszam. Kulturowe różnice mi nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie bardziej mnie zachęcają.

Co ciekawe poznałem ją na turnieju Pokemon, oboje lubimy grać na Switchu i tak spędzać czas.

do czarnolistowania: #przegrywnatajwanie

PrzegrywNaTajwanie - Do odważnych świat należy. Po ponad pół roku na Tajwanie w końcu...

źródło: comment_1642132959WW9xocWg5rb1Mz6ZrLuXsY.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
pewnie jakiś anon ci napisze ze w takim razie nigdy nie byłeś prawdziwym przegrywem XDD

@apoo: już mu tak napisali, obczaj komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze go pouczają jak naprawdę jest w Azji
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: nie zesraj się ¯\_(ツ)_/¯ słyszałeś o czymś takim jak dowód anegdotyczny? to że ty w swojej bańce coś widziałeś i czegoś doświadczyłeś nie przekreśla wyników badań naukowych (#!$%@?ę od tego czy takowe są)

Masz #!$%@? ego, ale nie idzie to w parze z wrażeniem jakie robisz
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaTajwanie: No i to szanuję - zamiast #!$%@?ć, że p0lki są takie i takie pojechałeś gdzieś gdzie zostałeś doceniony. Ogólnie to #!$%@? o szczękach chada i zakolach i innych bzdetach ma znaczenie tylko jak się nic nie robi - poprzez odpowiedni dobór towarzystwa itp można naprawdę dużo ogarnąć sobie.
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaTajwanie: jesteś fajnym przykładem na to, że wystarczy zacząć coś robić by zmienić swoje życie na lepsze, a nie tylko biadolić na prawo i lewo jak to jest źle. Kiedyś przeszedłem podobną drogę - pewnego dnia postanowiłem tak po prostu wyjechać 500km od domu, znaleźć lepiej płatną robotę, wynająć mieszkanie i jeszcze się tak fajnie złożyło, że w tym czasie poznałem dziewczynę. Ściągnąłem ją do siebie i życie ruszyło z kopyta.
  • Odpowiedz
Azjatki nie gustują w białych. jest to mit


@PrzegrywNaTajwanie: COOO XD to absolutnie nie jest mit. Uwierz mi, poznałem parę Azjatek w życiu. Gustują w białych. Tak jak polki w Hiszpanach / Włochach. Ta sama zasada. Egzotyczny wygląd to jest dla nich.
  • Odpowiedz