Wpis z mikrobloga

mam pytanie do #rozowepaski moze niebiescy tez beda w stanie odpowiedzieć
ostatnio natknęłam sie na dyskusje dziewczyn w internecie i w większości kobiety nie lubią zarostu u facetów, albo lubią ale tylko u niektorych
i mam pytanie skąd to? czy naprawdę dziewczyny robi Wam to różnice i czy moze chodzi o to, że niektorzy nie dbaja o zarost? jestem ciekawa Waszych zdań bo przyznam szczerze, ze nie wiedziałam ze tak wielu dziewczynom on przeszkadza
xblackwidowx - mam pytanie do #rozowepaski moze niebiescy tez beda w stanie odpowiedz...

źródło: comment_1642094489SY4fORp3a9mzEjUZ7lB151.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Ja nie lubię zarostu, nie podoba mi się. Może podnieść atrakcyjność tylko u kogoś o meganieatrakcyjnej twarzy, bo to i owo ukryje, ale wtedy trzeba o ten zarost dbać, a nie zapuszczać jak urośnie, no niestety.
  • Odpowiedz
tak jak pisała @MioMiaMiu: u mnie lubią jak wygląda, ale nie lubią całej reszty, która się z tym wiąże, bo mam sztywną sierść i drapie tak, że wyglądasz jak po sesji mezoterapii igłowej i na drugi dzień nie możesz się pokazać na mieście :/
@xblackwidowx:
  • Odpowiedz
  • 1
@xblackwidowx Ja tam lubię ładny zarost u facetów i uważam, że większość z ładnym zarostem wygląda lepiej niż bez. ¯_(ツ)_/¯
I to 'drapanie' brody też lubię.

No chyba, że w ogóle ktoś o ten zarost nie dba, albo ma go na pół metra, to wtedy nie. ()
  • Odpowiedz