Wpis z mikrobloga

mam pytanie do #rozowepaski moze niebiescy tez beda w stanie odpowiedzieć
ostatnio natknęłam sie na dyskusje dziewczyn w internecie i w większości kobiety nie lubią zarostu u facetów, albo lubią ale tylko u niektorych
i mam pytanie skąd to? czy naprawdę dziewczyny robi Wam to różnice i czy moze chodzi o to, że niektorzy nie dbaja o zarost? jestem ciekawa Waszych zdań bo przyznam szczerze, ze nie wiedziałam ze tak wielu dziewczynom on przeszkadza
xblackwidowx - mam pytanie do #rozowepaski moze niebiescy tez beda w stanie odpowiedz...

źródło: comment_1642094489SY4fORp3a9mzEjUZ7lB151.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ostatnio natknęłam sie na dyskusje dziewczyn w internecie i w większości kobiety nie lubią zarostu u facetów,


@xblackwidowx: wystarczy założyć że to co piszą kobiety a co faktycznie robią to dwa osobne światy. I wszystko zaczyna się zgadzać.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: ale chodziło ściśle o stronę wizualną, czy o kontakt fizyczny. Żonę mój zarost drapie, bo mam twarde proste włosy, więc musiałbym zapuścić bardzo długi zarost żeby ten efekt zniwelować.
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: 1. zarost kojarzy mi się z moim tatą i to jest na tyle niewygodne, ze nie lubię 2. Jest taka faza zarostu, że kłuje i drapie, aż mi się czerwone kropki robią na skórze jakby mi ktoś akupunkturę zaserwował ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Zarost zarostem, weź lepiej zapytaj dlaczego niektórzy lubią i noszą wąsy takie jak np ma Podsiadło, bo ja tego nie jestem w stanie zrozumieć ()

Nie każdemu zarost pasuje. Ja na przykład mam kolejowy, rzadki jak przystanki, chociaż od paru osób słyszałem, że nawet w takim mi nie najgorzej. Ale lubię się golić i nie ma nic bardziej fajnego i eleganckiego niż dobrze ogolony facet.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xblackwidowx: Jako człowiek z dużym zarostem i znajomymi z podobnym, chciałbym dorzucić swoje trzy grosze, trochę dywagując od tematu. Otóż mamy w głębokim poważaniu czy ktoś lubi nasz zarost :)
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: zawsze powtarzam, że moda na zarost w ostatnich latach to najlepsze co spotyka facetów (co do mód/trendów). Oczywiście chodzi o zadbaną, ładną brodę, najlepiej taką kilkudniową.

Goła twarz to jak taka goła pupa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xblackwidowx:
Pomijając historyczne uwarunkowania usuwania owłosienia i walory "dotykowe" to zastanów się czy z gładką twarzą bardziej ci się kojarzy prezes banku czy bej spod sklepu
  • Odpowiedz