Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich!

Z racji że postanowiłem przestać pić #alkohol który jest trucizna i niszczy #zdrowie to dodatkowo jeszcze wszystkie relacje międzyludzkie.

Nie będę się tutaj za bardzo rozpisywać na mój temat. Chciałem się z wami podzielić jaka fajna aplikację znalazłem.

Pomaga ona przy każdym #uzaleznienie #nalog jaki można sobie wymyśleć. #alkoholizm #narkotyki #cukier #kofeina #hazard #socjalmedia #mieso #leki #masturbacja #papierosy itp.

Aplikacja sama w sobie liczy mam godziny/dni wolne od uzależnienia, dodatkowo zaoszczędzone pieniądze, kalorie albo czas. Dodatkowo zaznaczamy z listy nasze pozytywne i negatywne odczucia na detoxie oraz możemy pisać prywatny pamiętnik w notatkach.

Posiada też tak zwana "społeczność" które jest swojego typu anonimowym meetingiem. Gdzie ludzie piszą o swoich problemach, frustracjach, wsparciu, radach czy po prostu wierzą w Ciebie że Ci się uda. W tych czasach trudno jest usłyszeć gdziekolwiek dobre i ciepłe słowa dodające otuchy i wiary. Szczególnie jak się ma problemy ze sobą i nie potrafimy się nikomu zwierzyć.

Aplikacja to I AM SOBER

LINK DO I AM SOBER W SKLEPIE PLAY

Mnie ta aplikacja bardzo pomogła, szczególnie codzienne wpisy osób które mają podobny problem jak ja.

AVE

PS dodatkowo codziennie na tagu #dumelniepije będę zdawać relacje jak mi idzie z moim nałogiem.

()()()
Dumle007 - Witam wszystkich!

Z racji że postanowiłem przestać pić #alkohol który j...

źródło: comment_1641846319b5olXMVajXt2XdnfWCezU9.jpg

Pobierz
  • 2