Wpis z mikrobloga

Za ch%@ nie mogłem wejść ponownie w keto na #dieta #redukcja - celowo ich nie taguję, bo to sekta. Na redukcji ze 120kg, jadę 1980kcal i dla odmiany zrobiłem taki rozkład: 299g węgli, 144g białka, 17g tłuszczu. Czyli high carb z dużą ilością białka. Zobaczę po 2 tygodniach jak to na mnie działa i czy waga spada. Węgle tylko wysokiej jakości, chleb pełnoziarnisty, soczewica, warzywa, 1 owoc dziennie. Zero słodyczy, w odstawkę też pójdzie coca cola zero (wiem, że to zero).
  • 10
@dictionaryman: no to teraz mam 30% białka, ale tłuszcz 8%, węgle 62%
przy 1974kcal (wiem, że dla jednych taki deficyt nie do pomyślenia, ale ja startuje z wagi 120kg przy 186cm)
jak będę jadł 2300-2500kcal to waga ani nie drgnie, przerabiałem to ;)
2 lata temu schudłem do 90kg właśnie na 1900kcal
@Omicron: z tego co napisałeś to robisz kilka błędów, które zresztą sam przerabiałem:
1. nie przygotowałeś się do diety, proponuję najpierw zrobić jakiś research na yt czy nawet na wykopowych tagach o odchudzaniu jaki rozkład makro itd.
2. chcesz zbić szybko wagę niską kaloryką, która na 99% skończy się efektem jo-jo;
3. jeśli jechałeś na niskim tłuszczu i niskiej kaloryce przy ostatniej redukcji, to sobie hormony sytości i głodu rozregulowałeś i