Wpis z mikrobloga

Trening FBW do oceny. Trenowałem troche boksu, do ktorego wroce jak zbuduje wiecej sily. Aktualnie mam troche problemy z mobilnością i stawami, więc cwiczenia takie jak siady odpadły z planu (fronty mi sie latwiej robi, ale zobacze czy kolana pozwolą). Od razu jak juz bedziecie krytykowac to prosilbym o info co zmienic.

CEL: Zbudowanie siły i sylwetki (która już jakaś tam jest, chodziłem kilka lat na siłkę wcześniej).
Wyciskania na klate nie robie bo nie chce miec pospinanej obreczy barkowej, a pompki do boksu jak znalazł

Trening:

Poniedziałek

Wykroki 5x5
Martwy ciąg 5x5
Pompki 5x20
OHP 5x10
Podciąganie na biceps 5xmax
Prostowanie liny wzdłuż ciała 5x20

Środa

Siady na jedną nogę 5x20
Podciąganie nachwytem 5xmax
Pompki 5x20
Arnoldki 5x10
Uginanie hantli 5x20
Prostowanie liny nad głową 5x20

Piątek

Przysiady frontalne 5x5
Martwy ciąg trap bar 5x5
Pompki 5x20
OHP 5x10
Podciąganie na biceps na kulach 5xmax
Prostowanie liny wzdłuż ciała 5x20

#mikrokoksy
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@borys9021: Idea nie jest zła, ale wykonanie trzeba byłoby usprawnić. Raz, że np. te pompki, cały czas będziesz robić 5x20 pompek? Nic nie sprogresujesz? Dwa, po tych pompkach będziesz bardziej pospinany niż robiac ciężkie wyciskanie na klatkę. Ale jak już tak się go boisz, to jakies pompki na poręczach barddziej
Wykroki 5x5 przed martwym ciągiem, bzdura totalna, zakrws i kolejność. Nie chcesz być pospinany, ale będziesz robić ultra wysokie zakresy powtórzeń
@DopeLifter: dzieki za odpowiedz. Co do pompek to tak naprawde mam zalozenie 5xmax, aktualnie jestem tak slaby ze zrobie moze z 10. Co do OHP - dałem taki zakres, bo barki mnie ogolnie bolą i wole zrobic mniejszym obciążeniem wiecej powtórzen, niz na odwrót. Co proponujesz dac w takim razie przed martwym? A moge po prostu zacząć od robienia pleców?

Co do uginania hantli to szczerze moglbym robic ciagle jedno i