Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 373
Nie, wcale a wcale w ostatnich latach kredytu nie dostawal kazdy, kto wykazywal jakikolwiek dochod. I wszyscy, ktorzy brali kredyty, sa przygotowani na podwyzki rat.

Tylko mnie trwozyloby wziecie kredytu na taka kwote przy takich zarobkach jeszcze majac dziecko?

#nieruchomosci #kredythipoteczny #inflacja #gospodarka #ekonomia
Pobierz k.....o - Nie, wcale a wcale w ostatnich latach kredytu nie dostawal kazdy, kto wykaz...
źródło: comment_1641724303HVzrop7eFcwk5SBPT1b9LC.jpg
  • 214
Przestań być śmieciem i dyktować kiedy ktoś może mieć dziecko albo kupić mieszkanie, to że ty jesteś piwniczakiem zjebem daje ci mniej podstaw do tego, nie więcej.


@Deykun: ma prawo wyrażać swoją opinie, bo to właśnie decyzje setek tysięcy osób o zadłużaniu się przy rekordowo niskich stopach procentowych doprowadziły do takiej sytuacji jaką obecnie mamy. Zresztą nie pisze czy powinni się rozmnażać, tylko jak reszta osób mówi, że sam mając dziecko
@kiedysmialemtubordo: o gurwa XD więcej mam niż oni we dwójkę (a nawet trójkę z bombelkiem 500+) i moim zdaniem kredyt na ponad 300k to ogromne zobowiązanie dla mnie samego, a co dopiero dla trójki osob. Do tego jeszcze jakiś kredyt na samochód XD
Przecież wystarczy wizyta u dentysty czy mechanika albo zakup jakichś ubrań i ja nie wiem, jak to się może spinać.

Niektórzy tutaj piszą, że z czasem mogą zarabiać
@Kulawy_Lis: dokładnie to samo sobie myślę jak czytam takie rzeczy w internecie a jest tego pełno.
Ludzie nie rozumieją że gdzieś trzeba mieszkać i masz wybór albo wynajmować albo spłacać kredyt, w większości przypadków kasa jest taka samo albo podobna.
Ale jak ktoś mieszka u mamusi, i jedyne jego obowiązki to jedzenie i oddychanie to wypisuje głupoty że jak ktoś śmiał śmieć wziąć kredyt.
@kiedysmialemtubordo: no wiesz ze przyapdkow jest duzo, i z tego co napisales to ich sutuacje nie jest jakas tragiczna. Osoby z malo wymagajacymi pracami w prawdzie moga stracic prace, ale tez beda w stanie ja znalezc. sa to osoby mlode, i jak zajdzuie potrzeba to zagranica wita. Tak bylo kiedys, no i ja raczej nie mam nadziei ze wiele sie u nas zmienilo w tym temacie. jak koles stracie prace to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brydzo: zajelo mi to 30 sekund, bo sami relacjonuja zycie ba swoim wallu. Robilen to po to, zeby zweryfikowac, ze to nie jest troll z wykopu.

@durielek2: tak, wcale doradcy kredytowi nie potrafia podreperowac zdolnosci, wcale wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)